1 - 0
|
2023-10-07 |
|
UKS Barnim SMS PSPS Police |
- |
Zgłoszone zespoły |
I
Ćwiklińska Hanna | II Dobrzycki Krzysztof | Sekretarz |
-1
|
2023-10-08 |
12:30 |
UKS POMORZANIE - POGODNO Szczecin |
- |
Zgłoszone zespoły |
I
Maciejewski Mateusz | II Kuś Alicja | Sekretarz Baryłowicz Agnieszka |
Główny |
-1
|
2023-10-08 |
|
KS SPÓJNIA Stargard |
- |
Zgłoszone zespoły |
I
Kosiorek Maciej | II Król Arkadiusz | Sekretarz Łukaszewski Marcin |
Główny |
KM III LIGA-1
|
2023-10-08 |
|
Bodek SASVOLLEY Stargard |
- |
Zgłoszone zespoły |
I
Ulanicki Andrzej | II Olejniczak Olaf | Sekretarz Kuszyński Tomasz |
Główny |
KM I LIGA-1
|
2023-10-28 |
10:00 |
MKS GRYF Szczecinek |
- |
Zgłoszone zespoły |
I
Sołtysiak Grzegorz | II Ulatowski Dariusz | Sekretarz Rutkowski Włodzimierz |
Główny |
KM II LIGA A-1
|
2023-10-28 |
10:00 |
UKS OPP Powiat Kołobrzeski |
- |
Zgłoszone zespoły |
I
Kucharz Aleksandra | II Chojnacki Piotr | Sekretarz Sołtysiak Paweł |
Główny |
KM II LIGA B-1
|
2023-10-28 |
|
PSPS Chemik Police |
- |
Zgłoszone zespoły |
I
Żmudzki Piotr | II Latkowska Klaudia | Sekretarz Szczerba Sylwester |
Główny |
KM III LIGA-1
|
2023-10-28 |
|
SGS Goleniów |
- |
Zgłoszone zespoły |
I
Dobrzycki Krzysztof | II Kuś Alicja | Sekretarz Maciejewski Mateusz |
Główny |
KM II LIGA A-1
|
2023-11-18 |
|
K.S. STOCZNIA Darłowo M&W |
- |
Zgłoszone zespoły |
I
Chojnacki Piotr | II Siwińska Dominika | Sekretarz Pyrda Tadeusz |
Główny |
KM II LIGA B-1
|
2023-11-18 |
10:00 |
GLINKA ACADEMY UKS VOLLEY Wałcz |
- |
Zgłoszone zespoły |
I
Janicki Janusz | II Maciejewski Zbigniew | Sekretarz Ulanicki Andrzej |
Główny |
KM III LIGA-1
|
2023-11-19 |
|
GTS SP3 PLAS Gryfice |
- |
Zgłoszone zespoły |
I
Cieśluk Kacper | II Ulanicki Andrzej | Sekretarz Łukaszewski Marcin |
Główny |
KM I LIGA-1
|
2023-12-03 |
|
MKS MIESZKO Połczyn Zdrój |
- |
Zgłoszone zespoły |
I
Rutkowski Włodzimierz | II Pyrda Tadeusz | Sekretarz Smoleński Łukasz |
Główny |
KM III LIGA-1
|
2023-12-10 |
|
Bodek SASVOLLEY Stargard |
- |
Zgłoszone zespoły |
I
Kijowska Barbara | II Król Arkadiusz | Sekretarz Lewandowski Karol |
Główny |
KM I LIGA-1
|
2023-12-09 |
12:00 |
MKS GRYF Szczecinek |
- |
Zgłoszone zespoły |
I
Kuszyński Tomasz | II Smoleński Łukasz | Sekretarz Żmudzki Piotr |
Główny |
KM II LIGA B-1
|
2023-12-09 |
|
SMS Police II |
- |
Zgłoszone zespoły |
I
Olejniczak Olaf | II Kouhan Adrian | Sekretarz |
KM I LIGA-1
|
2024-01-06 |
11:00 |
UKS Barnim SMS PSPS Police |
- |
Zgłoszone zespoły |
I
Łukaszewski Marcin | II Żmudzki Piotr | Sekretarz Kosiorek Maciej |
Główny |
KM II LIGA A-1
|
2024-01-07 |
11:00 |
PSPS Chemik Police II |
- |
Zgłoszone zespoły |
I
Radecki Marcin | II Cieśluk Kacper | Sekretarz Kuś Alicja |
Główny |
KM II LIGA B-1
|
2024-01-06 |
10:30 |
SGS Goleniów |
- |
Zgłoszone zespoły |
I
Maciejewski Mateusz | II Maciejewski Zbigniew | Sekretarz Biernaczyk Andrzej |
Główny |
KM III LIGA-1
|
2024-01-06 |
|
GTS SP3 PLAS Gryfice |
- |
Zgłoszone zespoły |
I
Olejniczak Olaf | II Siwińska Dominika | Sekretarz Kucharz Aleksandra |
Główny |
KM I LIGA-1
|
2024-02-10 |
10:00 |
UKS OPP Powiat Kołobrzeski |
- |
Zgłoszone zespoły |
I
Pewińska Justyna | II Siwińska Dominika | Sekretarz Olejniczak Olaf |
Główny |
KM II LIGA A-1
|
2024-02-10 |
|
PSPS Chemik Police II |
- |
Zgłoszone zespoły |
I
Kosiorek Maciej | II Grat Tomasz | Sekretarz |
KM II LIGA B-1
|
2024-02-10 |
10:00 |
KS SPÓJNIA Stargard |
- |
Zgłoszone zespoły |
I
Łukaszewski Marcin | II Król Arkadiusz | Sekretarz Dobrzycki Krzysztof |
Główny |
KM III LIGA-1
|
2024-02-10 |
|
K.S. STOCZNIA Darłowo M&W |
- |
Zgłoszone zespoły |
I
Ulatowski Dariusz | II Pyrda Tadeusz | Sekretarz Duzinkiewicz Karol |
Główny |
KM I LIGA-1
|
2024-02-24 |
|
UKS POMORZANIE - POGODNO Szczecin |
- |
Zgłoszone zespoły |
I
Łukaszewski Marcin | II Briks Piotr | Sekretarz Kosiorek Maciej |
Główny |
KM II LIGA A-1
|
2024-02-24 |
|
SMS Police II |
- |
Zgłoszone zespoły |
I
Beyer-Michoń Agnieszka | II Maciejewski Mateusz | Sekretarz |
KM II LIGA B-1
|
2024-02-24 |
10:00 |
GLINKA ACADEMY UKS VOLLEY Wałcz |
- |
Zgłoszone zespoły |
I
Rutkowski Włodzimierz | II Smoleński Łukasz | Sekretarz Ulatowski Dariusz |
Główny |
KM III LIGA-1
|
2024-02-25 |
|
KS OGNIWO Złocieniec |
- |
Zgłoszone zespoły |
I
Igielski Daniel | II Smoleński Łukasz | Sekretarz Rutkowski Włodzimierz |
Główny |
Turniej Finałowy Młodziczek-1
|
2024-03-09 |
|
MKS GRYF Szczecinek |
- |
Zgłoszone zespoły |
I
Sołtysiak Paweł | II Smoleński Łukasz | Sekretarz Chojnacki Piotr |
Główny Chojnacki Piotr |
Turniej Finałowy Młodziczek-2
|
2024-03-09 |
|
MKS GRYF Szczecinek |
- |
Zgłoszone zespoły |
I
Sołtysiak Paweł | II Smoleński Łukasz | Sekretarz Chojnacki Piotr |
Główny Chojnacki Piotr |
Turniej Finałowy Młodziczek-3
|
2024-03-10 |
|
MKS GRYF Szczecinek |
- |
Zgłoszone zespoły |
I
Chojnacki Piotr | II Smoleński Łukasz | Sekretarz Sołtysiak Paweł |
Główny Sołtysiak Paweł |
11 - 1
|
2024-03-23 |
15:00 |
UKS Barnim SMS PSPS Police |
- |
Zgłoszone zespoły |
I
Saładziak Mateusz | II Ulanicki Andrzej | Sekretarz Maciejewski Maciej |
Główny Maciejewski Maciej |
33 - 3
|
2024-03-24 |
9:00 |
UKS Barnim SMS PSPS Police |
- |
Zgłoszone zespoły |
I
Janicki Janusz | II Kozelan Mariusz | Sekretarz Kijowska Barbara |
Główny Kijowska Barbara |
33 - 5
|
2024-03-24 |
15:00 |
UKS Barnim SMS PSPS Police |
- |
Zgłoszone zespoły |
I
Janicki Janusz | II Kozelan Mariusz | Sekretarz Kijowska Barbara |
Główny Kijowska Barbara |
1/4 Mistrzostw Polski Młodziczek-14141
|
2024-04-06 |
10:00 |
UKS Barnim SMS PSPS Police |
- |
Zgłoszone zespoły |
I
Maciejewski Maciej | II Janicki Janusz | Sekretarz Baryłowicz Agnieszka |
Główny Baryłowicz Agnieszka |
1/4 Mistrzostw Polski Młodziczek-14142
|
2024-04-06 |
16:00 |
UKS Barnim SMS PSPS Police |
- |
Zgłoszone zespoły |
I
Kijowska Barbara | II Maciejewski Maciej | Sekretarz Baryłowicz Agnieszka |
Główny Baryłowicz Agnieszka |
1/4 Mistrzostw Polski Młodziczek-1414
|
2024-04-07 |
9:00 |
UKS Barnim SMS PSPS Police |
- |
Zgłoszone zespoły |
I
Cieśluk Kacper | II Maciejewski Maciej | Sekretarz Baryłowicz Agnieszka |
Główny Baryłowicz Agnieszka |
1/2 Mistrzostw Polski Młodziczek-121212121
|
2024-04-20 |
10:00 |
UKS Barnim SMS PSPS Police |
- |
Zgłoszone zespoły |
I
| II | Sekretarz Baryłowicz Agnieszka |
Główny |
1/2 Mistrzostw Polski Młodziczek-122
|
2024-04-20 |
16:00 |
UKS Barnim SMS PSPS Police |
- |
Zgłoszone zespoły |
I
| II | Sekretarz Baryłowicz Agnieszka |
Główny |
1/2 Mistrzostw Polski Młodziczek-1212123
|
2024-04-21 |
10:00 |
UKS Barnim SMS PSPS Police |
- |
Zgłoszone zespoły |
I
| II | Sekretarz Kozelan Mariusz |
Główny |