MK-11
|
2023-10-22 |
11:00 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ MORSKICH - STOCZNIA Darłowo |
- |
UKS OPP Powiat Kołobrzeski |
I
Igielski Daniel | II Kucharz Aleksandra | Sekretarz Olejniczak Olaf |
MK-8
|
2023-10-27 |
18:00 |
UKS OPP Powiat Kołobrzeski |
- |
MKS MIESZKO Połczyn-Zdrój |
I
Kucharz Aleksandra | II Ulatowski Dariusz | Sekretarz Smoleński Łukasz |
MK-3
|
2023-10-12 |
19:00 |
UKS BŁYSKAWICA BUDPRO Szczecin |
- |
UKS OPP Powiat Kołobrzeski |
I
Kozelan Mariusz | II Baryłowicz Agnieszka | Sekretarz Radecki Marcin |
MK-0
|
2023-11-18 |
|
pauzuje |
- |
UKS OPP Powiat Kołobrzeski |
I
| II | Sekretarz |
MK-15
|
2023-10-25 |
18:30 |
UKS OPP Powiat Kołobrzeski |
- |
STS KOSPEL/AS 13 Koszalin |
I
Sołtysiak Paweł | II Duzinkiewicz Karol | Sekretarz Pyrda Tadeusz |
MK-16
|
2023-10-28 |
16:00 |
MKS GRYF Szczecinek |
- |
UKS OPP Powiat Kołobrzeski |
I
Rutkowski Włodzimierz | II Sołtysiak Grzegorz | Sekretarz Ulatowski Dariusz |
MK-20
|
2023-11-04 |
12:00 |
UKS OPP Powiat Kołobrzeski |
- |
LMKS ŻAK Pyrzyce |
I
Sołtysiak Paweł | II Olejniczak Olaf | Sekretarz Igielski Daniel |
MK-32
|
2023-12-03 |
11:00 |
UKS OPP Powiat Kołobrzeski |
- |
ZESPÓŁ SZKÓŁ MORSKICH - STOCZNIA Darłowo |
I
Olejniczak Olaf | II Dzięcielski Artur | Sekretarz Lorenc Robert |
MK-29
|
2023-12-01 |
19:00 |
MKS MIESZKO Połczyn-Zdrój |
- |
UKS OPP Powiat Kołobrzeski |
I
Rutkowski Włodzimierz | II Smoleński Łukasz | Sekretarz Ulatowski Dariusz |
MK-24
|
2024-02-03 |
16:00 |
UKS OPP Powiat Kołobrzeski |
- |
UKS BŁYSKAWICA BUDPRO Szczecin |
I
Sołtysiak Grzegorz | II Lorenc Robert | Sekretarz Duzinkiewicz Karol |
MK-0
|
2023-10-07 |
|
UKS OPP Powiat Kołobrzeski |
- |
pauzuje |
I
| II | Sekretarz |
MK-36
|
2023-12-15 |
18:30 |
STS KOSPEL/AS 13 Koszalin |
- |
UKS OPP Powiat Kołobrzeski |
I
Sołtysiak Paweł | II Lorenc Robert | Sekretarz Ulatowski Dariusz |
MK-37
|
2023-12-07 |
18:30 |
UKS OPP Powiat Kołobrzeski |
- |
MKS GRYF Szczecinek |
I
Igielski Daniel | II Kucharz Aleksandra | Sekretarz Lorenc Robert |
MK-41
|
2023-11-04 |
|
LMKS ŻAK Pyrzyce |
- |
UKS OPP Powiat Kołobrzeski |
I
Igielski Daniel | II Sołtysiak Paweł | Sekretarz Olejniczak Olaf |
Turniej finałowy - Kadeci-1
|
2024-02-17 |
11:00 |
STS KOSPEL/AS 13 Koszalin |
- |
UKS OPP Powiat Kołobrzeski |
I
Pewińska Justyna | II Chojnacki Piotr | Sekretarz Sołtysiak Grzegorz |
Główny Chojnacki Piotr |
Turniej finałowy - Kadeci-5
|
2024-02-18 |
10:00 |
UKS OPP Powiat Kołobrzeski |
- |
MKS MIESZKO Połczyn-Zdrój |
I
Duzinkiewicz Karol | II Kucharz Aleksandra | Sekretarz Olejniczak Olaf |
Główny Duzinkiewicz Karol |
Turniej finałowy - Kadeci-4
|
2024-02-17 |
|
ZESPÓŁ SZKÓŁ MORSKICH - STOCZNIA Darłowo |
- |
UKS OPP Powiat Kołobrzeski |
I
Pewińska Justyna | II Sołtysiak Grzegorz | Sekretarz Chojnacki Piotr |