Młodziczki

Grupa Turniej o Puchar Prezesa ZZPS

  • KPS Czaplinek
  • Zgłoszone zespoły
Turniej o Puchar Prezesa ZZPS-1 2022-04-24 KPS Czaplinek - Zgłoszone zespoły I Rutkowski Włodzimierz II Ulatowski Dariusz Sekretarz

Grupa KM Liga II A

  • SAPS LIBERO Banie
  • Zgłoszone zespoły
KM Liga II A-1 2022-02-20 10:00 SAPS LIBERO Banie - Zgłoszone zespoły I Siwiec Krystian II Nikołajczyk Adrianna Sekretarz

Grupa KM Liga II B

  • GTS LOMS PLAS Gryfice
  • Zgłoszone zespoły
KM Liga II B-1 2022-02-20 10:00 GTS LOMS PLAS Gryfice - Zgłoszone zespoły I Łukaszewski Marcin II Igielski Daniel Sekretarz

Grupa KM Liga III

  • UKS BUKOWE Szczecin
  • Zgłoszone zespoły
KM Liga III-1 2022-01-30 10:00 UKS BUKOWE Szczecin - Zgłoszone zespoły I Matusiak Aurelia II Ćwiklińska Hanna Sekretarz Dobrzycki Krzysztof Główny Dobrzycki Krzysztof

Grupa KM Liga I A

  • UKS POMORZANIE - POGODNO - BUKOWE Szczecin"> <?php echo &qu
  • Zgłoszone zespoły
KM Liga I A-1 2022-02-20 UKS POMORZANIE - POGODNO - BUKOWE Szczecin"> <?php echo &qu - Zgłoszone zespoły I Jankowski Tomasz II Kapturowska Julia Sekretarz

Grupa KM Liga I B

  • Zgłoszone zespoły
  • GLINKA ACADEMY UKS VOLLEY Wałcz
KM Liga I B-1 2022-02-20 10:00 Zgłoszone zespoły - GLINKA ACADEMY UKS VOLLEY Wałcz I Rutkowski Włodzimierz II Spychalski Marian Sekretarz

Grupa KM Liga II A

  • PSPS Chemik Police
  • Zgłoszone zespoły
KM Liga II A-1 2022-01-16 10:00 PSPS Chemik Police - Zgłoszone zespoły I Radecki Marcin II Baryłowicz Agnieszka Sekretarz

Grupa KM Liga II B

  • Akademia Młodzieżowej Piłki Siatkowej Kołobrzeg
  • Zgłoszone zespoły
KM Liga II B-1 2022-01-15 Akademia Młodzieżowej Piłki Siatkowej Kołobrzeg - Zgłoszone zespoły I Chojnacki Piotr II Duzinkiewicz Karol Sekretarz

Grupa KM Liga III

  • KS SPÓJNIA Stargard
  • Zgłoszone zespoły
KM Liga III-1 2022-01-15 12:00 KS SPÓJNIA Stargard - Zgłoszone zespoły I Łukaszewski Marcin II Wiłkowicz Łukasz Sekretarz

Grupa KM Liga I A

  • SAPS LIBERO Banie
  • Zgłoszone zespoły
KM Liga I A-1 2022-01-15 10:00 SAPS LIBERO Banie - Zgłoszone zespoły I Kosiorek Maciej II Grat Tomasz Sekretarz

Grupa KM Liga I B

  • UKS POMORZANIE - POGODNO - BUKOWE Szczecin"> <?php echo &qu II
  • Zgłoszone zespoły
KM Liga I B-1 2022-01-15 UKS POMORZANIE - POGODNO - BUKOWE Szczecin"> <?php echo &qu II - Zgłoszone zespoły I Kuś Alicja II Matusiak Aurelia Sekretarz

Grupa KM Liga II A

  • GTS LOMS PLAS Gryfice
  • Zgłoszone zespoły
KM Liga II A-1 2021-12-04 GTS LOMS PLAS Gryfice - Zgłoszone zespoły I Cieśluk Kacper II Ćwiklińska Hanna Sekretarz

Grupa KM Liga II B

  • K.S. STOCZNIA Darłowo M&W II
  • Zgłoszone zespoły
KM Liga II B-1 2021-12-05 K.S. STOCZNIA Darłowo M&W II - Zgłoszone zespoły I Ulatowski Dariusz II Chojnacki Piotr Sekretarz

Grupa KM Liga III

  • GTS LOMS PLAS Gryfice II
  • Zgłoszone zespoły
KM Liga III-1 2021-12-04 GTS LOMS PLAS Gryfice II - Zgłoszone zespoły I Łukaszewski Marcin II Janicka Zuzanna Sekretarz

Grupa KM Liga I A

  • UKS SMS Police
  • Zgłoszone zespoły
KM Liga I A-1 2021-12-04 9:30 UKS SMS Police - Zgłoszone zespoły I Żmudzki Piotr II Grat Tomasz Sekretarz

Grupa KM Liga I B

  • STS KOSPEL/SP18 Koszalin
  • Zgłoszone zespoły
KM Liga I B-1 2021-12-04 STS KOSPEL/SP18 Koszalin - Zgłoszone zespoły I Pyrda Tadeusz II Ulatowski Dariusz Sekretarz

Grupa KM Liga I B

  • UKS POMORZANIE - POGODNO - BUKOWE Szczecin"> <?php echo &qu
  • Zgłoszone zespoły
KM Liga I B-1 2021-11-28 UKS POMORZANIE - POGODNO - BUKOWE Szczecin"> <?php echo &qu - Zgłoszone zespoły I Kosiorek Maciej II Ćwiklińska Hanna Sekretarz

Grupa KM Liga II. B

  • UKS OPP Powiat Kołobrzeski
  • Zgłoszone zespoły
KM Liga II. B-1 2021-11-28 UKS OPP Powiat Kołobrzeski - Zgłoszone zespoły I Igielski Daniel II Witczak Łukasz Sekretarz

Grupa KM Liga III.

  • KS SPÓJNIA Stargard
  • Zgłoszone zespoły
KM Liga III.-1 2021-11-27 12:00 KS SPÓJNIA Stargard - Zgłoszone zespoły I Janicki Janusz II Łukaszewski Marcin Sekretarz

Grupa 1

  • GLINKA ACADEMY UKS VOLLEY Wałcz
  • UKS BARNIM Goleniów
  • Zgłoszone zespoły
1 - 0 2021-11-28 10:30 GLINKA ACADEMY UKS VOLLEY Wałcz - Zgłoszone zespoły I Cieśluk Kacper II Ulanicki Andrzej Sekretarz
300 - 0 2022-02-26 10:00 UKS BARNIM Goleniów - Zgłoszone zespoły I Janicka Zuzanna II Briks Piotr Sekretarz Grat Tomasz Główny Grat Tomasz

Grupa

  • SAPS LIBERO Banie
  • Zgłoszone zespoły
-1 2021-11-27 10:00 SAPS LIBERO Banie - Zgłoszone zespoły I Maciejewski Zbigniew II Grat Tomasz Sekretarz

Grupa KM Liga II. B

  • UKS BUKOWE Szczecin
  • Zgłoszone zespoły
KM Liga II. B-1 2021-11-13 10:00 UKS BUKOWE Szczecin - Zgłoszone zespoły I Ćwiklińska Hanna II Ulanicki Andrzej Sekretarz

Grupa KM Liga III.

  • PSPS Chemik Police
  • Zgłoszone zespoły
KM Liga III.-29 2021-11-13 PSPS Chemik Police - Zgłoszone zespoły I Kozelan Mariusz II Dobrzycki Krzysztof Sekretarz

Grupa towarzyski

  • UKS POMORZANIE - POGODNO Szczecin
  • UKS BUKOWE Szczecin
  • Zgłoszone zespoły
towarzyski-1 2022-02-25 UKS BUKOWE Szczecin - Zgłoszone zespoły I Michoń Aleksandra II Ćwiklińska Hanna Sekretarz
towarzyski-1 2022-02-25 UKS POMORZANIE - POGODNO Szczecin - Zgłoszone zespoły I Michoń Aleksandra II Ćwiklińska Hanna Sekretarz

Grupa

  • UKS SMS Police
  • Zgłoszone zespoły
-1 2021-11-13 UKS SMS Police - Zgłoszone zespoły I Kosiorek Maciej II Żmudzki Piotr Sekretarz

Grupa

  • K.S. STOCZNIA Darłowo M&W
  • Zgłoszone zespoły
-1 2021-11-14 K.S. STOCZNIA Darłowo M&W - Zgłoszone zespoły I Kopczyński Mateusz II Sufried Jakub Sekretarz

Grupa 1

  • UKS POMORZANIE - POGODNO Szczecin
  • UKS POMORZANIE - POGODNO Szczecin
  • UKS POMORZANIE - POGODNO - BUKOWE Szczecin"> <?php echo &qu
  • UKS POMORZANIE - POGODNO - BUKOWE Szczecin"> <?php echo &qu
  • Zgłoszone zespoły
  • Zgłoszone zespoły
1000 - 0 2022-03-18 10:00 UKS POMORZANIE - POGODNO Szczecin - Zgłoszone zespoły I Ćwiklińska Hanna II Maciejewski Maciej Sekretarz Maciejewski Zbigniew Główny
3000 - 0 2022-03-18 16:00 UKS POMORZANIE - POGODNO Szczecin - Zgłoszone zespoły I Radecki Marcin II Cieśluk Kacper Sekretarz Janicki Janusz Główny
5000 - 0 2022-03-19 10:00 UKS POMORZANIE - POGODNO Szczecin - Zgłoszone zespoły I Deubel Michał II Siwiec Krystian Sekretarz Maciejewski Maciej Główny
70000 - 0 2022-03-19 14:00 UKS POMORZANIE - POGODNO Szczecin - Zgłoszone zespoły I Janicka Zuzanna II Kozelan Mariusz Sekretarz Janicki Janusz Główny
1000 - 0 2022-03-20 10:00 UKS POMORZANIE - POGODNO Szczecin - Zgłoszone zespoły I Kuszyński Tomasz II Cieśluk Kacper Sekretarz Maciejewski Zbigniew Główny
10 - 0 2022-04-02 10:00 UKS POMORZANIE - POGODNO - BUKOWE Szczecin"> <?php echo &qu - Zgłoszone zespoły I II Sekretarz Matusiak Aurelia Główny
30 - 0 2022-04-02 17:00 UKS POMORZANIE - POGODNO - BUKOWE Szczecin"> <?php echo &qu - Zgłoszone zespoły I II Sekretarz Kapturowska Julia Główny
503 - 5 2022-04-03 10:00 UKS POMORZANIE - POGODNO - BUKOWE Szczecin"> <?php echo &qu - Zgłoszone zespoły I II Sekretarz Michoń Aleksandra Główny

Grupa 1

  • UKS POMORZANIE - POGODNO Szczecin
  • UKS POMORZANIE - POGODNO Szczecin
  • UKS POMORZANIE - POGODNO - BUKOWE Szczecin"> <?php echo &qu
  • UKS POMORZANIE - POGODNO - BUKOWE Szczecin"> <?php echo &qu
  • Zgłoszone zespoły
  • Zgłoszone zespoły
1000 - 0 2022-03-18 10:00 UKS POMORZANIE - POGODNO Szczecin - Zgłoszone zespoły I Ćwiklińska Hanna II Maciejewski Maciej Sekretarz Maciejewski Zbigniew Główny
3000 - 0 2022-03-18 16:00 UKS POMORZANIE - POGODNO Szczecin - Zgłoszone zespoły I Radecki Marcin II Cieśluk Kacper Sekretarz Janicki Janusz Główny
5000 - 0 2022-03-19 10:00 UKS POMORZANIE - POGODNO Szczecin - Zgłoszone zespoły I Deubel Michał II Siwiec Krystian Sekretarz Maciejewski Maciej Główny
70000 - 0 2022-03-19 14:00 UKS POMORZANIE - POGODNO Szczecin - Zgłoszone zespoły I Janicka Zuzanna II Kozelan Mariusz Sekretarz Janicki Janusz Główny
1000 - 0 2022-03-20 10:00 UKS POMORZANIE - POGODNO Szczecin - Zgłoszone zespoły I Kuszyński Tomasz II Cieśluk Kacper Sekretarz Maciejewski Zbigniew Główny
10 - 0 2022-04-02 10:00 UKS POMORZANIE - POGODNO - BUKOWE Szczecin"> <?php echo &qu - Zgłoszone zespoły I II Sekretarz Matusiak Aurelia Główny
30 - 0 2022-04-02 17:00 UKS POMORZANIE - POGODNO - BUKOWE Szczecin"> <?php echo &qu - Zgłoszone zespoły I II Sekretarz Kapturowska Julia Główny
503 - 5 2022-04-03 10:00 UKS POMORZANIE - POGODNO - BUKOWE Szczecin"> <?php echo &qu - Zgłoszone zespoły I II Sekretarz Michoń Aleksandra Główny

Grupa 1

  • UKS POMORZANIE - POGODNO Szczecin
  • UKS POMORZANIE - POGODNO Szczecin
  • UKS POMORZANIE - POGODNO - BUKOWE Szczecin"> <?php echo &qu
  • UKS POMORZANIE - POGODNO - BUKOWE Szczecin"> <?php echo &qu
  • Zgłoszone zespoły
  • Zgłoszone zespoły
1000 - 0 2022-03-18 10:00 UKS POMORZANIE - POGODNO Szczecin - Zgłoszone zespoły I Ćwiklińska Hanna II Maciejewski Maciej Sekretarz Maciejewski Zbigniew Główny
3000 - 0 2022-03-18 16:00 UKS POMORZANIE - POGODNO Szczecin - Zgłoszone zespoły I Radecki Marcin II Cieśluk Kacper Sekretarz Janicki Janusz Główny
5000 - 0 2022-03-19 10:00 UKS POMORZANIE - POGODNO Szczecin - Zgłoszone zespoły I Deubel Michał II Siwiec Krystian Sekretarz Maciejewski Maciej Główny
70000 - 0 2022-03-19 14:00 UKS POMORZANIE - POGODNO Szczecin - Zgłoszone zespoły I Janicka Zuzanna II Kozelan Mariusz Sekretarz Janicki Janusz Główny
1000 - 0 2022-03-20 10:00 UKS POMORZANIE - POGODNO Szczecin - Zgłoszone zespoły I Kuszyński Tomasz II Cieśluk Kacper Sekretarz Maciejewski Zbigniew Główny
10 - 0 2022-04-02 10:00 UKS POMORZANIE - POGODNO - BUKOWE Szczecin"> <?php echo &qu - Zgłoszone zespoły I II Sekretarz Matusiak Aurelia Główny
30 - 0 2022-04-02 17:00 UKS POMORZANIE - POGODNO - BUKOWE Szczecin"> <?php echo &qu - Zgłoszone zespoły I II Sekretarz Kapturowska Julia Główny
503 - 5 2022-04-03 10:00 UKS POMORZANIE - POGODNO - BUKOWE Szczecin"> <?php echo &qu - Zgłoszone zespoły I II Sekretarz Michoń Aleksandra Główny

Grupa 1

  • UKS POMORZANIE - POGODNO Szczecin
  • UKS POMORZANIE - POGODNO Szczecin
  • UKS POMORZANIE - POGODNO - BUKOWE Szczecin"> <?php echo &qu
  • UKS POMORZANIE - POGODNO - BUKOWE Szczecin"> <?php echo &qu
  • Zgłoszone zespoły
  • Zgłoszone zespoły
1000 - 0 2022-03-18 10:00 UKS POMORZANIE - POGODNO Szczecin - Zgłoszone zespoły I Ćwiklińska Hanna II Maciejewski Maciej Sekretarz Maciejewski Zbigniew Główny
3000 - 0 2022-03-18 16:00 UKS POMORZANIE - POGODNO Szczecin - Zgłoszone zespoły I Radecki Marcin II Cieśluk Kacper Sekretarz Janicki Janusz Główny
5000 - 0 2022-03-19 10:00 UKS POMORZANIE - POGODNO Szczecin - Zgłoszone zespoły I Deubel Michał II Siwiec Krystian Sekretarz Maciejewski Maciej Główny
70000 - 0 2022-03-19 14:00 UKS POMORZANIE - POGODNO Szczecin - Zgłoszone zespoły I Janicka Zuzanna II Kozelan Mariusz Sekretarz Janicki Janusz Główny
1000 - 0 2022-03-20 10:00 UKS POMORZANIE - POGODNO Szczecin - Zgłoszone zespoły I Kuszyński Tomasz II Cieśluk Kacper Sekretarz Maciejewski Zbigniew Główny
10 - 0 2022-04-02 10:00 UKS POMORZANIE - POGODNO - BUKOWE Szczecin"> <?php echo &qu - Zgłoszone zespoły I II Sekretarz Matusiak Aurelia Główny
30 - 0 2022-04-02 17:00 UKS POMORZANIE - POGODNO - BUKOWE Szczecin"> <?php echo &qu - Zgłoszone zespoły I II Sekretarz Kapturowska Julia Główny
503 - 5 2022-04-03 10:00 UKS POMORZANIE - POGODNO - BUKOWE Szczecin"> <?php echo &qu - Zgłoszone zespoły I II Sekretarz Michoń Aleksandra Główny