Młodziczki

Grupa Wojewódzki Kinder Joy of Moving

  • Zgłoszone zespoły
Wojewódzki Kinder Joy of Moving-1 2024-05-18 Zgłoszone zespoły - Zgłoszone zespoły I Kosiorek Maciej II Maciejewski Mateusz Sekretarz Lewandowski Karol Główny
Wojewódzki Kinder Joy of Moving-2 2024-05-18 Zgłoszone zespoły - Zgłoszone zespoły I Deubel Michał II Dobrzycki Krzysztof Sekretarz Olejniczak Olaf Główny
Wojewódzki Kinder Joy of Moving-3 2024-05-18 Zgłoszone zespoły - Zgłoszone zespoły I Baryłowicz Agnieszka II Kuś Michał Sekretarz Maciejewski Zbigniew Główny Maciejewski Zbigniew

Grupa 1/2 Mistrzostw Polski Młodziczek

  • UKS Barnim SMS PSPS Police
  • Zgłoszone zespoły
1/2 Mistrzostw Polski Młodziczek-122 2024-04-20 16:00 UKS Barnim SMS PSPS Police - Zgłoszone zespoły I II Sekretarz Baryłowicz Agnieszka Główny
1/2 Mistrzostw Polski Młodziczek-1212123 2024-04-21 10:00 UKS Barnim SMS PSPS Police - Zgłoszone zespoły I II Sekretarz Kozelan Mariusz Główny
1/2 Mistrzostw Polski Młodziczek-121212121 2024-04-20 10:00 UKS Barnim SMS PSPS Police - Zgłoszone zespoły I II Sekretarz Baryłowicz Agnieszka Główny

Grupa 1/4 Mistrzostw Polski Młodziczek

  • UKS Barnim SMS PSPS Police
  • Zgłoszone zespoły
1/4 Mistrzostw Polski Młodziczek-1414 2024-04-07 9:00 UKS Barnim SMS PSPS Police - Zgłoszone zespoły I Cieśluk Kacper II Maciejewski Maciej Sekretarz Baryłowicz Agnieszka Główny Baryłowicz Agnieszka
1/4 Mistrzostw Polski Młodziczek-14141 2024-04-06 10:00 UKS Barnim SMS PSPS Police - Zgłoszone zespoły I Maciejewski Maciej II Janicki Janusz Sekretarz Baryłowicz Agnieszka Główny Baryłowicz Agnieszka
1/4 Mistrzostw Polski Młodziczek-14142 2024-04-06 16:00 UKS Barnim SMS PSPS Police - Zgłoszone zespoły I Kijowska Barbara II Maciejewski Maciej Sekretarz Baryłowicz Agnieszka Główny Baryłowicz Agnieszka

Grupa 1/8 Mistrzostw Polski Młodziczek

  • UKS Barnim SMS PSPS Police
  • Zgłoszone zespoły
11 - 1 2024-03-23 15:00 UKS Barnim SMS PSPS Police - Zgłoszone zespoły I Saładziak Mateusz II Ulanicki Andrzej Sekretarz Maciejewski Maciej Główny Maciejewski Maciej
33 - 3 2024-03-24 9:00 UKS Barnim SMS PSPS Police - Zgłoszone zespoły I Janicki Janusz II Kozelan Mariusz Sekretarz Kijowska Barbara Główny Kijowska Barbara
33 - 5 2024-03-24 15:00 UKS Barnim SMS PSPS Police - Zgłoszone zespoły I Janicki Janusz II Kozelan Mariusz Sekretarz Kijowska Barbara Główny Kijowska Barbara

Grupa Turniej Finałowy Młodziczek

  • MKS GRYF Szczecinek
  • Zgłoszone zespoły
Turniej Finałowy Młodziczek-1 2024-03-09 MKS GRYF Szczecinek - Zgłoszone zespoły I Sołtysiak Paweł II Smoleński Łukasz Sekretarz Chojnacki Piotr Główny Chojnacki Piotr
Turniej Finałowy Młodziczek-2 2024-03-09 MKS GRYF Szczecinek - Zgłoszone zespoły I Sołtysiak Paweł II Smoleński Łukasz Sekretarz Chojnacki Piotr Główny Chojnacki Piotr
Turniej Finałowy Młodziczek-3 2024-03-10 MKS GRYF Szczecinek - Zgłoszone zespoły I Chojnacki Piotr II Smoleński Łukasz Sekretarz Sołtysiak Paweł Główny Sołtysiak Paweł

Grupa KM III LIGA

  • KS OGNIWO Złocieniec
  • Zgłoszone zespoły
KM III LIGA-1 2024-02-25 KS OGNIWO Złocieniec - Zgłoszone zespoły I Igielski Daniel II Smoleński Łukasz Sekretarz Rutkowski Włodzimierz Główny

Grupa KM I LIGA

  • UKS POMORZANIE - POGODNO Szczecin
  • Zgłoszone zespoły
KM I LIGA-1 2024-02-24 UKS POMORZANIE - POGODNO Szczecin - Zgłoszone zespoły I Łukaszewski Marcin II Briks Piotr Sekretarz Kosiorek Maciej Główny

Grupa KM II LIGA A

  • SMS Police II
  • Zgłoszone zespoły
KM II LIGA A-1 2024-02-24 SMS Police II - Zgłoszone zespoły I Beyer-Michoń Agnieszka II Maciejewski Mateusz Sekretarz

Grupa KM II LIGA B

  • GLINKA ACADEMY UKS VOLLEY Wałcz
  • Zgłoszone zespoły
KM II LIGA B-1 2024-02-24 10:00 GLINKA ACADEMY UKS VOLLEY Wałcz - Zgłoszone zespoły I Rutkowski Włodzimierz II Smoleński Łukasz Sekretarz Ulatowski Dariusz Główny

Grupa KM III LIGA

  • K.S. STOCZNIA Darłowo M&W
  • Zgłoszone zespoły
KM III LIGA-1 2024-02-10 K.S. STOCZNIA Darłowo M&W - Zgłoszone zespoły I Ulatowski Dariusz II Pyrda Tadeusz Sekretarz Duzinkiewicz Karol Główny

Grupa KM I LIGA

  • UKS OPP Powiat Kołobrzeski
  • Zgłoszone zespoły
KM I LIGA-1 2024-02-10 10:00 UKS OPP Powiat Kołobrzeski - Zgłoszone zespoły I Pewińska Justyna II Siwińska Dominika Sekretarz Olejniczak Olaf Główny

Grupa KM II LIGA A

  • PSPS Chemik Police II
  • Zgłoszone zespoły
KM II LIGA A-1 2024-02-10 PSPS Chemik Police II - Zgłoszone zespoły I Kosiorek Maciej II Grat Tomasz Sekretarz

Grupa KM II LIGA B

  • KS SPÓJNIA Stargard
  • Zgłoszone zespoły
KM II LIGA B-1 2024-02-10 10:00 KS SPÓJNIA Stargard - Zgłoszone zespoły I Łukaszewski Marcin II Król Arkadiusz Sekretarz Dobrzycki Krzysztof Główny

Grupa KM III LIGA

  • GTS SP3 PLAS Gryfice
  • Zgłoszone zespoły
KM III LIGA-1 2024-01-06 GTS SP3 PLAS Gryfice - Zgłoszone zespoły I Olejniczak Olaf II Siwińska Dominika Sekretarz Kucharz Aleksandra Główny

Grupa KM I LIGA

  • UKS Barnim SMS PSPS Police
  • Zgłoszone zespoły
KM I LIGA-1 2024-01-06 11:00 UKS Barnim SMS PSPS Police - Zgłoszone zespoły I Łukaszewski Marcin II Żmudzki Piotr Sekretarz Kosiorek Maciej Główny

Grupa KM II LIGA A

  • PSPS Chemik Police II
  • Zgłoszone zespoły
KM II LIGA A-1 2024-01-07 11:00 PSPS Chemik Police II - Zgłoszone zespoły I Radecki Marcin II Cieśluk Kacper Sekretarz Kuś Alicja Główny

Grupa KM II LIGA B

  • SGS Goleniów
  • Zgłoszone zespoły
KM II LIGA B-1 2024-01-06 10:30 SGS Goleniów - Zgłoszone zespoły I Maciejewski Mateusz II Maciejewski Zbigniew Sekretarz Biernaczyk Andrzej Główny

Grupa KM I LIGA

  • MKS GRYF Szczecinek
  • Zgłoszone zespoły
KM I LIGA-1 2023-12-09 12:00 MKS GRYF Szczecinek - Zgłoszone zespoły I Kuszyński Tomasz II Smoleński Łukasz Sekretarz Żmudzki Piotr Główny

Grupa KM II LIGA B

  • SMS Police II
  • Zgłoszone zespoły
KM II LIGA B-1 2023-12-09 SMS Police II - Zgłoszone zespoły I Olejniczak Olaf II Kouhan Adrian Sekretarz

Grupa KM II LIGA A

  • KS OGNIWO Złocieniec
KM II LIGA A-1 2023-12-10 KS OGNIWO Złocieniec - pauzuje I Rutkowski Włodzimierz II Siwińska Dominika Sekretarz Smoleński Łukasz Główny

Grupa KM III LIGA

  • Bodek SASVOLLEY Stargard
  • Zgłoszone zespoły
KM III LIGA-1 2023-12-10 Bodek SASVOLLEY Stargard - Zgłoszone zespoły I Kijowska Barbara II Król Arkadiusz Sekretarz Lewandowski Karol Główny

Grupa KM I LIGA

  • MKS MIESZKO Połczyn Zdrój
  • Zgłoszone zespoły
KM I LIGA-1 2023-12-03 MKS MIESZKO Połczyn Zdrój - Zgłoszone zespoły I Rutkowski Włodzimierz II Pyrda Tadeusz Sekretarz Smoleński Łukasz Główny

Grupa KM II LIGA A

  • K.S. STOCZNIA Darłowo M&W
  • Zgłoszone zespoły
KM II LIGA A-1 2023-11-18 K.S. STOCZNIA Darłowo M&W - Zgłoszone zespoły I Chojnacki Piotr II Siwińska Dominika Sekretarz Pyrda Tadeusz Główny

Grupa KM II LIGA B

  • GLINKA ACADEMY UKS VOLLEY Wałcz
  • Zgłoszone zespoły
KM II LIGA B-1 2023-11-18 10:00 GLINKA ACADEMY UKS VOLLEY Wałcz - Zgłoszone zespoły I Janicki Janusz II Maciejewski Zbigniew Sekretarz Ulanicki Andrzej Główny

Grupa KM III LIGA

  • GTS SP3 PLAS Gryfice
  • Zgłoszone zespoły
KM III LIGA-1 2023-11-19 GTS SP3 PLAS Gryfice - Zgłoszone zespoły I Cieśluk Kacper II Ulanicki Andrzej Sekretarz Łukaszewski Marcin Główny

Grupa KM III LIGA

  • SGS Goleniów
  • Zgłoszone zespoły
KM III LIGA-1 2023-10-28 SGS Goleniów - Zgłoszone zespoły I Dobrzycki Krzysztof II Kuś Alicja Sekretarz Maciejewski Mateusz Główny

Grupa KM I LIGA

  • MKS GRYF Szczecinek
  • Zgłoszone zespoły
KM I LIGA-1 2023-10-28 10:00 MKS GRYF Szczecinek - Zgłoszone zespoły I Sołtysiak Grzegorz II Ulatowski Dariusz Sekretarz Rutkowski Włodzimierz Główny

Grupa KM II LIGA A

  • UKS OPP Powiat Kołobrzeski
  • Zgłoszone zespoły
KM II LIGA A-1 2023-10-28 10:00 UKS OPP Powiat Kołobrzeski - Zgłoszone zespoły I Kucharz Aleksandra II Chojnacki Piotr Sekretarz Sołtysiak Paweł Główny

Grupa KM II LIGA B

  • PSPS Chemik Police
  • Zgłoszone zespoły
KM II LIGA B-1 2023-10-28 PSPS Chemik Police - Zgłoszone zespoły I Żmudzki Piotr II Latkowska Klaudia Sekretarz Szczerba Sylwester Główny

Grupa KM III LIGA

  • Bodek SASVOLLEY Stargard
  • Zgłoszone zespoły
KM III LIGA-1 2023-10-08 Bodek SASVOLLEY Stargard - Zgłoszone zespoły I Ulanicki Andrzej II Olejniczak Olaf Sekretarz Kuszyński Tomasz Główny

Grupa Finał Wojewódzki Kinder Joy of Moving

  • UKS Barnim SMS PSPS Police
  • Zgłoszone zespoły
Finał Wojewódzki Kinder Joy of Moving-1 2023-10-07 UKS Barnim SMS PSPS Police - Zgłoszone zespoły I Ćwiklińska Hanna II Dobrzycki Krzysztof Sekretarz

Grupa

  • UKS POMORZANIE - POGODNO Szczecin
  • Zgłoszone zespoły
-1 2023-10-08 12:30 UKS POMORZANIE - POGODNO Szczecin - Zgłoszone zespoły I Maciejewski Mateusz II Kuś Alicja Sekretarz Baryłowicz Agnieszka Główny

Grupa

  • KS SPÓJNIA Stargard
  • Zgłoszone zespoły
-1 2023-10-08 KS SPÓJNIA Stargard - Zgłoszone zespoły I Kosiorek Maciej II Król Arkadiusz Sekretarz Łukaszewski Marcin Główny