pozostałe

Grupa 1

  • UKS OPP Powiat Kołobrzeski
  • Zgłoszone zespoły
1 2022-01-30 10:00 UKS OPP Powiat Kołobrzeski - Zgłoszone zespoły I Kucharz Aleksandra II Igielski Daniel Sekretarz Kopczyński Mateusz

Grupa 1

  • AZS ZUT
  • K.S. STOCZNIA Darłowo M&W
  • Zgłoszone zespoły
  • Zgłoszone zespoły
Akademickie Mistrzostwa Polski w siatkówce - Półfinał A-1 2022-04-22 10:00 AZS ZUT - Zgłoszone zespoły I Maciejewski Maciej II Ulita Norbert Sekretarz Janicki Janusz SL1: Kosiorek Maciej SL2: Siwiec Krystian
Akademickie Mistrzostwa Polski w siatkówce - Półfinał A-2 2022-04-22 15:30 AZS ZUT - Zgłoszone zespoły I Maciejewski Zbigniew II Kaczmarek Hubert Sekretarz Kijowska Barbara SL1: Kouhan Adrian SL2: Siwiec Krystian
Akademickie Mistrzostwa Polski w siatkówce - Półfinał A-3 2022-04-23 10:00 AZS ZUT - Zgłoszone zespoły I Janicki Janusz II Kaczmarek Hubert Sekretarz Kozelan Mariusz SL1: Orłowski Bartosz SL2: Kapturowska Julia
Akademickie Mistrzostwa Polski w siatkówce - Półfinał A-4 2022-04-23 AZS ZUT - Zgłoszone zespoły I Maciejewski Zbigniew II Ulita Norbert Sekretarz Kuszyński Tomasz SL1: Ćwiklińska Hanna SL2: Siwiec Krystian
Akademickie Mistrzostwa Polski w siatkówce - Półfinał A-5 2022-04-24 9:00 AZS ZUT - Zgłoszone zespoły I Maciejewski Zbigniew II Żmudzki Piotr Sekretarz Janicki Janusz SL1: Baryłowicz Agnieszka SL2: Kozelan Mariusz
Akademickie Mistrzostwa Polski w siatkówce - Półfinał A-6 2022-04-24 12:00 AZS ZUT - Zgłoszone zespoły I Kuszyński Tomasz II Baryłowicz Agnieszka Sekretarz Ulita Norbert SL1: Janicki Janusz
10 - 0 2022-05-20 K.S. STOCZNIA Darłowo M&W - Zgłoszone zespoły I Chojnacki Piotr II Sekretarz

Grupa Akademickie Mistrzostwa Polski w siatkówce - Półfinał A

  • AZS ZUT
  • K.S. STOCZNIA Darłowo M&W
  • Zgłoszone zespoły
  • Zgłoszone zespoły
Akademickie Mistrzostwa Polski w siatkówce - Półfinał A-1 2022-04-22 10:00 AZS ZUT - Zgłoszone zespoły I Maciejewski Maciej II Ulita Norbert Sekretarz Janicki Janusz SL1: Kosiorek Maciej SL2: Siwiec Krystian
Akademickie Mistrzostwa Polski w siatkówce - Półfinał A-2 2022-04-22 15:30 AZS ZUT - Zgłoszone zespoły I Maciejewski Zbigniew II Kaczmarek Hubert Sekretarz Kijowska Barbara SL1: Kouhan Adrian SL2: Siwiec Krystian
Akademickie Mistrzostwa Polski w siatkówce - Półfinał A-3 2022-04-23 10:00 AZS ZUT - Zgłoszone zespoły I Janicki Janusz II Kaczmarek Hubert Sekretarz Kozelan Mariusz SL1: Orłowski Bartosz SL2: Kapturowska Julia
Akademickie Mistrzostwa Polski w siatkówce - Półfinał A-4 2022-04-23 AZS ZUT - Zgłoszone zespoły I Maciejewski Zbigniew II Ulita Norbert Sekretarz Kuszyński Tomasz SL1: Ćwiklińska Hanna SL2: Siwiec Krystian
Akademickie Mistrzostwa Polski w siatkówce - Półfinał A-5 2022-04-24 9:00 AZS ZUT - Zgłoszone zespoły I Maciejewski Zbigniew II Żmudzki Piotr Sekretarz Janicki Janusz SL1: Baryłowicz Agnieszka SL2: Kozelan Mariusz
Akademickie Mistrzostwa Polski w siatkówce - Półfinał A-6 2022-04-24 12:00 AZS ZUT - Zgłoszone zespoły I Kuszyński Tomasz II Baryłowicz Agnieszka Sekretarz Ulita Norbert SL1: Janicki Janusz
10 - 0 2022-05-20 K.S. STOCZNIA Darłowo M&W - Zgłoszone zespoły I Chojnacki Piotr II Sekretarz

Grupa 1

  • UKS OPP Powiat Kołobrzeski
  • Zgłoszone zespoły
1 2022-01-30 10:00 UKS OPP Powiat Kołobrzeski - Zgłoszone zespoły I Kucharz Aleksandra II Igielski Daniel Sekretarz Kopczyński Mateusz

Grupa 1

  • AZS ZUT
  • K.S. STOCZNIA Darłowo M&W
  • Zgłoszone zespoły
  • Zgłoszone zespoły
Akademickie Mistrzostwa Polski w siatkówce - Półfinał A-1 2022-04-22 10:00 AZS ZUT - Zgłoszone zespoły I Maciejewski Maciej II Ulita Norbert Sekretarz Janicki Janusz SL1: Kosiorek Maciej SL2: Siwiec Krystian
Akademickie Mistrzostwa Polski w siatkówce - Półfinał A-2 2022-04-22 15:30 AZS ZUT - Zgłoszone zespoły I Maciejewski Zbigniew II Kaczmarek Hubert Sekretarz Kijowska Barbara SL1: Kouhan Adrian SL2: Siwiec Krystian
Akademickie Mistrzostwa Polski w siatkówce - Półfinał A-3 2022-04-23 10:00 AZS ZUT - Zgłoszone zespoły I Janicki Janusz II Kaczmarek Hubert Sekretarz Kozelan Mariusz SL1: Orłowski Bartosz SL2: Kapturowska Julia
Akademickie Mistrzostwa Polski w siatkówce - Półfinał A-4 2022-04-23 AZS ZUT - Zgłoszone zespoły I Maciejewski Zbigniew II Ulita Norbert Sekretarz Kuszyński Tomasz SL1: Ćwiklińska Hanna SL2: Siwiec Krystian
Akademickie Mistrzostwa Polski w siatkówce - Półfinał A-5 2022-04-24 9:00 AZS ZUT - Zgłoszone zespoły I Maciejewski Zbigniew II Żmudzki Piotr Sekretarz Janicki Janusz SL1: Baryłowicz Agnieszka SL2: Kozelan Mariusz
Akademickie Mistrzostwa Polski w siatkówce - Półfinał A-6 2022-04-24 12:00 AZS ZUT - Zgłoszone zespoły I Kuszyński Tomasz II Baryłowicz Agnieszka Sekretarz Ulita Norbert SL1: Janicki Janusz
10 - 0 2022-05-20 K.S. STOCZNIA Darłowo M&W - Zgłoszone zespoły I Chojnacki Piotr II Sekretarz

Grupa Akademickie Mistrzostwa Polski w siatkówce - Półfinał A

  • AZS ZUT
  • K.S. STOCZNIA Darłowo M&W
  • Zgłoszone zespoły
  • Zgłoszone zespoły
Akademickie Mistrzostwa Polski w siatkówce - Półfinał A-1 2022-04-22 10:00 AZS ZUT - Zgłoszone zespoły I Maciejewski Maciej II Ulita Norbert Sekretarz Janicki Janusz SL1: Kosiorek Maciej SL2: Siwiec Krystian
Akademickie Mistrzostwa Polski w siatkówce - Półfinał A-2 2022-04-22 15:30 AZS ZUT - Zgłoszone zespoły I Maciejewski Zbigniew II Kaczmarek Hubert Sekretarz Kijowska Barbara SL1: Kouhan Adrian SL2: Siwiec Krystian
Akademickie Mistrzostwa Polski w siatkówce - Półfinał A-3 2022-04-23 10:00 AZS ZUT - Zgłoszone zespoły I Janicki Janusz II Kaczmarek Hubert Sekretarz Kozelan Mariusz SL1: Orłowski Bartosz SL2: Kapturowska Julia
Akademickie Mistrzostwa Polski w siatkówce - Półfinał A-4 2022-04-23 AZS ZUT - Zgłoszone zespoły I Maciejewski Zbigniew II Ulita Norbert Sekretarz Kuszyński Tomasz SL1: Ćwiklińska Hanna SL2: Siwiec Krystian
Akademickie Mistrzostwa Polski w siatkówce - Półfinał A-5 2022-04-24 9:00 AZS ZUT - Zgłoszone zespoły I Maciejewski Zbigniew II Żmudzki Piotr Sekretarz Janicki Janusz SL1: Baryłowicz Agnieszka SL2: Kozelan Mariusz
Akademickie Mistrzostwa Polski w siatkówce - Półfinał A-6 2022-04-24 12:00 AZS ZUT - Zgłoszone zespoły I Kuszyński Tomasz II Baryłowicz Agnieszka Sekretarz Ulita Norbert SL1: Janicki Janusz
10 - 0 2022-05-20 K.S. STOCZNIA Darłowo M&W - Zgłoszone zespoły I Chojnacki Piotr II Sekretarz

Grupa 1

  • UKS BARNIM Goleniów
  • KPS Czaplinek
  • Grupa Azoty Chemik Police
  • UKS POMORZANIE - POGODNO - BUKOWE Szczecin"> <?php echo &qu
  • Zgłoszone zespoły
  • Zgłoszone zespoły
  • Zgłoszone zespoły
  • Zgłoszone zespoły
1 2022-01-22 11:30 UKS BARNIM Goleniów - Zgłoszone zespoły I Orłowski Bartosz II Żmudzki Piotr Sekretarz Główny Janicki Janusz
3 2022-01-23 10:00 UKS BARNIM Goleniów - Zgłoszone zespoły I Briks Piotr II Janicka Zuzanna Sekretarz Główny Maciejewski Zbigniew
30 2022-01-28 17:00 KPS Czaplinek - Zgłoszone zespoły I Kopczyński Mateusz II Rutkowski Włodzimierz Sekretarz Główny Chojnacki Piotr
32 2022-01-29 11:00 KPS Czaplinek - Zgłoszone zespoły I Kopczyński Mateusz II Kucharz Aleksandra Sekretarz Główny Chojnacki Piotr
1 2022-03-26 18:00 Grupa Azoty Chemik Police - Zgłoszone zespoły I Kozelan Mariusz II Saładziak Mateusz Sekretarz
30 - 0 2022-04-02 17:00 UKS POMORZANIE - POGODNO - BUKOWE Szczecin"> <?php echo &qu - Zgłoszone zespoły I II Sekretarz Kapturowska Julia Główny
503 - 5 2022-04-03 10:00 UKS POMORZANIE - POGODNO - BUKOWE Szczecin"> <?php echo &qu - Zgłoszone zespoły I II Sekretarz Michoń Aleksandra Główny

Grupa 1

  • Testowa KPS
  • UKS SMS Police
  • UKS BRONEK Koszalin
  • Testowa KPS II
  • Zgłoszone zespoły
  • Zgłoszone zespoły
N/A 2021-11-18 Testowa KPS - Testowa KPS II I Kolano Marcin II Sekretarz
1 2022-02-12 9:30 UKS SMS Police - Zgłoszone zespoły I Orłowski Bartosz II Kozelan Mariusz Sekretarz Główny Maciejewski Zbigniew
3 2022-02-12 16:00 UKS SMS Police - Zgłoszone zespoły I Baryłowicz Agnieszka II Nikołajczyk Adrianna Sekretarz Główny Maciejewski Maciej
5 2022-02-13 9:30 UKS SMS Police - Zgłoszone zespoły I Kozelan Mariusz II Deubel Michał Sekretarz Główny Saładziak Mateusz
N/A 2022-04-23 10:00 UKS BRONEK Koszalin - Zgłoszone zespoły I Ulatowski Dariusz II Witczak Łukasz Sekretarz

Grupa 1

  • UKS BARNIM Goleniów
  • KPS Czaplinek
  • Grupa Azoty Chemik Police
  • UKS POMORZANIE - POGODNO - BUKOWE Szczecin"> <?php echo &qu
  • Zgłoszone zespoły
  • Zgłoszone zespoły
  • Zgłoszone zespoły
  • Zgłoszone zespoły
1 2022-01-22 11:30 UKS BARNIM Goleniów - Zgłoszone zespoły I Orłowski Bartosz II Żmudzki Piotr Sekretarz Główny Janicki Janusz
3 2022-01-23 10:00 UKS BARNIM Goleniów - Zgłoszone zespoły I Briks Piotr II Janicka Zuzanna Sekretarz Główny Maciejewski Zbigniew
30 2022-01-28 17:00 KPS Czaplinek - Zgłoszone zespoły I Kopczyński Mateusz II Rutkowski Włodzimierz Sekretarz Główny Chojnacki Piotr
32 2022-01-29 11:00 KPS Czaplinek - Zgłoszone zespoły I Kopczyński Mateusz II Kucharz Aleksandra Sekretarz Główny Chojnacki Piotr
1 2022-03-26 18:00 Grupa Azoty Chemik Police - Zgłoszone zespoły I Kozelan Mariusz II Saładziak Mateusz Sekretarz
30 - 0 2022-04-02 17:00 UKS POMORZANIE - POGODNO - BUKOWE Szczecin"> <?php echo &qu - Zgłoszone zespoły I II Sekretarz Kapturowska Julia Główny
503 - 5 2022-04-03 10:00 UKS POMORZANIE - POGODNO - BUKOWE Szczecin"> <?php echo &qu - Zgłoszone zespoły I II Sekretarz Michoń Aleksandra Główny

Grupa 1

  • Testowa KPS
  • UKS SMS Police
  • UKS BRONEK Koszalin
  • Testowa KPS II
  • Zgłoszone zespoły
  • Zgłoszone zespoły
N/A 2021-11-18 Testowa KPS - Testowa KPS II I Kolano Marcin II Sekretarz
1 2022-02-12 9:30 UKS SMS Police - Zgłoszone zespoły I Orłowski Bartosz II Kozelan Mariusz Sekretarz Główny Maciejewski Zbigniew
3 2022-02-12 16:00 UKS SMS Police - Zgłoszone zespoły I Baryłowicz Agnieszka II Nikołajczyk Adrianna Sekretarz Główny Maciejewski Maciej
5 2022-02-13 9:30 UKS SMS Police - Zgłoszone zespoły I Kozelan Mariusz II Deubel Michał Sekretarz Główny Saładziak Mateusz
N/A 2022-04-23 10:00 UKS BRONEK Koszalin - Zgłoszone zespoły I Ulatowski Dariusz II Witczak Łukasz Sekretarz

Grupa 1

  • UKS BARNIM Goleniów
  • KPS Czaplinek
  • Grupa Azoty Chemik Police
  • UKS POMORZANIE - POGODNO - BUKOWE Szczecin"> <?php echo &qu
  • Zgłoszone zespoły
  • Zgłoszone zespoły
  • Zgłoszone zespoły
  • Zgłoszone zespoły
1 2022-01-22 11:30 UKS BARNIM Goleniów - Zgłoszone zespoły I Orłowski Bartosz II Żmudzki Piotr Sekretarz Główny Janicki Janusz
3 2022-01-23 10:00 UKS BARNIM Goleniów - Zgłoszone zespoły I Briks Piotr II Janicka Zuzanna Sekretarz Główny Maciejewski Zbigniew
30 2022-01-28 17:00 KPS Czaplinek - Zgłoszone zespoły I Kopczyński Mateusz II Rutkowski Włodzimierz Sekretarz Główny Chojnacki Piotr
32 2022-01-29 11:00 KPS Czaplinek - Zgłoszone zespoły I Kopczyński Mateusz II Kucharz Aleksandra Sekretarz Główny Chojnacki Piotr
1 2022-03-26 18:00 Grupa Azoty Chemik Police - Zgłoszone zespoły I Kozelan Mariusz II Saładziak Mateusz Sekretarz
30 - 0 2022-04-02 17:00 UKS POMORZANIE - POGODNO - BUKOWE Szczecin"> <?php echo &qu - Zgłoszone zespoły I II Sekretarz Kapturowska Julia Główny
503 - 5 2022-04-03 10:00 UKS POMORZANIE - POGODNO - BUKOWE Szczecin"> <?php echo &qu - Zgłoszone zespoły I II Sekretarz Michoń Aleksandra Główny

Grupa 1

  • Testowa KPS
  • UKS SMS Police
  • UKS BRONEK Koszalin
  • Testowa KPS II
  • Zgłoszone zespoły
  • Zgłoszone zespoły
N/A 2021-11-18 Testowa KPS - Testowa KPS II I Kolano Marcin II Sekretarz
1 2022-02-12 9:30 UKS SMS Police - Zgłoszone zespoły I Orłowski Bartosz II Kozelan Mariusz Sekretarz Główny Maciejewski Zbigniew
3 2022-02-12 16:00 UKS SMS Police - Zgłoszone zespoły I Baryłowicz Agnieszka II Nikołajczyk Adrianna Sekretarz Główny Maciejewski Maciej
5 2022-02-13 9:30 UKS SMS Police - Zgłoszone zespoły I Kozelan Mariusz II Deubel Michał Sekretarz Główny Saładziak Mateusz
N/A 2022-04-23 10:00 UKS BRONEK Koszalin - Zgłoszone zespoły I Ulatowski Dariusz II Witczak Łukasz Sekretarz

Grupa 1

  • UKS BARNIM Goleniów
  • KPS Czaplinek
  • Grupa Azoty Chemik Police
  • UKS POMORZANIE - POGODNO - BUKOWE Szczecin"> <?php echo &qu
  • Zgłoszone zespoły
  • Zgłoszone zespoły
  • Zgłoszone zespoły
  • Zgłoszone zespoły
1 2022-01-22 11:30 UKS BARNIM Goleniów - Zgłoszone zespoły I Orłowski Bartosz II Żmudzki Piotr Sekretarz Główny Janicki Janusz
3 2022-01-23 10:00 UKS BARNIM Goleniów - Zgłoszone zespoły I Briks Piotr II Janicka Zuzanna Sekretarz Główny Maciejewski Zbigniew
30 2022-01-28 17:00 KPS Czaplinek - Zgłoszone zespoły I Kopczyński Mateusz II Rutkowski Włodzimierz Sekretarz Główny Chojnacki Piotr
32 2022-01-29 11:00 KPS Czaplinek - Zgłoszone zespoły I Kopczyński Mateusz II Kucharz Aleksandra Sekretarz Główny Chojnacki Piotr
1 2022-03-26 18:00 Grupa Azoty Chemik Police - Zgłoszone zespoły I Kozelan Mariusz II Saładziak Mateusz Sekretarz
30 - 0 2022-04-02 17:00 UKS POMORZANIE - POGODNO - BUKOWE Szczecin"> <?php echo &qu - Zgłoszone zespoły I II Sekretarz Kapturowska Julia Główny
503 - 5 2022-04-03 10:00 UKS POMORZANIE - POGODNO - BUKOWE Szczecin"> <?php echo &qu - Zgłoszone zespoły I II Sekretarz Michoń Aleksandra Główny

Grupa 1

  • Testowa KPS
  • UKS SMS Police
  • UKS BRONEK Koszalin
  • Testowa KPS II
  • Zgłoszone zespoły
  • Zgłoszone zespoły
N/A 2021-11-18 Testowa KPS - Testowa KPS II I Kolano Marcin II Sekretarz
1 2022-02-12 9:30 UKS SMS Police - Zgłoszone zespoły I Orłowski Bartosz II Kozelan Mariusz Sekretarz Główny Maciejewski Zbigniew
3 2022-02-12 16:00 UKS SMS Police - Zgłoszone zespoły I Baryłowicz Agnieszka II Nikołajczyk Adrianna Sekretarz Główny Maciejewski Maciej
5 2022-02-13 9:30 UKS SMS Police - Zgłoszone zespoły I Kozelan Mariusz II Deubel Michał Sekretarz Główny Saładziak Mateusz
N/A 2022-04-23 10:00 UKS BRONEK Koszalin - Zgłoszone zespoły I Ulatowski Dariusz II Witczak Łukasz Sekretarz