Juniorzy

Grupa 1

  • UKS BRONEK Koszalin
  • Zgłoszone zespoły
1 2022-01-22 10:00 UKS BRONEK Koszalin - Zgłoszone zespoły I Kopczyński Mateusz II Chojnacki Piotr Sekretarz Główny Sołtysiak Grzegorz
5 2022-01-23 10:00 UKS BRONEK Koszalin - Zgłoszone zespoły I Duzinkiewicz Karol II Sufried Jakub Sekretarz Główny Chojnacki Piotr

Grupa 29

  • SGS Goleniów
  • UKS OLIMPIJCZYK IMSO Drawsko Pom.
30 2022-02-26 UKS OLIMPIJCZYK IMSO Drawsko Pom. - SGS Goleniów I Pyrda Tadeusz II Chojnacki Piotr Sekretarz Witczak Łukasz
29 2022-03-19 15:00 SGS Goleniów - UKS OLIMPIJCZYK IMSO Drawsko Pom. I Ulanicki Andrzej II Łukaszewski Marcin Sekretarz Dobrzycki Krzysztof

Grupa Liga szkolna

  • DMKS DELFIN Darłowo
  • UKS SMS Police
  • UKS OPP Powiat Kołobrzeski
  • UKS OLIMPIJCZYK IMSO Drawsko Pom.
  • UKS BŁYSKAWICA STALPRO Szczecin
  • UKS SMS Police II
  • UKS BRONEK Koszalin
  • SGS Goleniów
  • LO 13 Szczecin
  • LO 18 Szczecin
  • Centrum Kształcenia Sportowego
  • Katolickie Liceum Ogólnokształcące
  • Zgłoszone zespoły
  • Zespół Szkół nr 8 w Szczecinie
Liga szkolna-4 0000-00-00 Katolickie Liceum Ogólnokształcące - LO 18 Szczecin I II Sekretarz
Liga szkolna-5 0000-00-00 LO 18 Szczecin - Katolickie Liceum Ogólnokształcące I II Sekretarz
Liga szkolna-6 0000-00-00 Katolickie Liceum Ogólnokształcące - Zespół Szkół nr 8 w Szczecinie I II Sekretarz
Liga szkolna-2 2021-10-07 UKS SMS Police - UKS BRONEK Koszalin I II Sekretarz
Liga szkolna-5 2021-10-09 UKS BŁYSKAWICA STALPRO Szczecin - SGS Goleniów I II Sekretarz
Liga szkolna-3 2021-10-12 UKS OPP Powiat Kołobrzeski - UKS SMS Police II I II Sekretarz
Liga szkolna-1 2021-10-16 DMKS DELFIN Darłowo - UKS BŁYSKAWICA STALPRO Szczecin I II Sekretarz
Liga szkolna-4 2021-10-17 UKS OLIMPIJCZYK IMSO Drawsko Pom. - SGS Goleniów I II Sekretarz
Liga szkolna-27 2021-10-21 19:10 UKS SMS Police II - UKS SMS Police I II Sekretarz
Liga szkolna-6 2021-10-23 17:30 UKS SMS Police II - UKS OLIMPIJCZYK IMSO Drawsko Pom. I II Sekretarz
Liga szkolna-7 2021-10-23 17:00 UKS BRONEK Koszalin - UKS OPP Powiat Kołobrzeski I II Sekretarz
Liga szkolna-18 2021-10-30 16:00 UKS OLIMPIJCZYK IMSO Drawsko Pom. - UKS SMS Police I II Sekretarz
Liga szkolna-9 2021-11-04 19:15 UKS SMS Police - UKS BŁYSKAWICA STALPRO Szczecin I Orłowski Bartosz II Kouhan Adrian Sekretarz Dobrzycki Krzysztof
Liga szkolna-12 2021-11-05 16:00 SGS Goleniów - UKS SMS Police II I Kozelan Mariusz II Cieśluk Kacper Sekretarz Maciejewski Zbigniew
Liga szkolna-11 2021-11-06 16:00 UKS OLIMPIJCZYK IMSO Drawsko Pom. - UKS BRONEK Koszalin I Rutkowski Włodzimierz II Ulatowski Dariusz Sekretarz Spychalski Marian
Liga szkolna-15 2021-11-07 15:00 DMKS DELFIN Darłowo - UKS OLIMPIJCZYK IMSO Drawsko Pom. I Kopczyński Mateusz II Ulatowski Dariusz Sekretarz Wójcik Tomasz
Liga szkolna-10 2021-11-10 UKS OPP Powiat Kołobrzeski - DMKS DELFIN Darłowo I Kucharz Aleksandra II Igielski Daniel Sekretarz Pyrda Tadeusz
Liga szkolna-14 2021-11-11 11:00 UKS BRONEK Koszalin - SGS Goleniów I Sołtysiak Grzegorz II Duzinkiewicz Karol Sekretarz Pyrda Tadeusz
Liga szkolna-13 2021-11-18 19:15 UKS BŁYSKAWICA STALPRO Szczecin - UKS SMS Police II I Kozelan Mariusz II Maciejewski Zbigniew Sekretarz Kuś Alicja
Liga szkolna-16 2021-11-18 19:10 UKS SMS Police - UKS OPP Powiat Kołobrzeski I Baryłowicz Agnieszka II Latkowska Klaudia Sekretarz Grat Tomasz
Liga szkolna-19 2021-11-20 SGS Goleniów - DMKS DELFIN Darłowo I Briks Piotr II Łukaszewski Marcin Sekretarz Ćwiklińska Hanna
Liga szkolna-20 2021-11-20 12:00 UKS SMS Police II - UKS BRONEK Koszalin I Baryłowicz Agnieszka II Kuszyński Tomasz Sekretarz Biernaczyk Andrzej
Liga szkolna-17 2021-11-23 19:00 UKS OPP Powiat Kołobrzeski - UKS BŁYSKAWICA STALPRO Szczecin I Igielski Daniel II Chojnacki Piotr Sekretarz Kucharz Aleksandra
Liga szkolna-23 2021-12-02 19:15 UKS SMS Police - SGS Goleniów I Melzacka Katarzyna II Żmudzki Piotr Sekretarz Grat Tomasz
Liga szkolna-21 2021-12-04 10:00 UKS BŁYSKAWICA STALPRO Szczecin - UKS BRONEK Koszalin I Ulanicki Andrzej II Kozelan Mariusz Sekretarz Dobrzycki Krzysztof
Liga szkolna-8 2021-12-05 17:00 DMKS DELFIN Darłowo - UKS SMS Police I Ulatowski Dariusz II Chojnacki Piotr Sekretarz Wójcik Tomasz
Liga szkolna-22 2021-12-05 15:00 DMKS DELFIN Darłowo - UKS SMS Police II I Chojnacki Piotr II Ulatowski Dariusz Sekretarz Wójcik Tomasz
Liga szkolna-24 2021-12-05 13:00 UKS OPP Powiat Kołobrzeski - UKS OLIMPIJCZYK IMSO Drawsko Pom. I Kucharz Aleksandra II Sołtysiak Paweł Sekretarz Witczak Łukasz
Liga szkolna-25 2021-12-11 UKS OLIMPIJCZYK IMSO Drawsko Pom. - UKS BŁYSKAWICA STALPRO Szczecin I Ulatowski Dariusz II Rutkowski Włodzimierz Sekretarz Spychalski Marian
Liga szkolna-26 2021-12-11 SGS Goleniów - UKS OPP Powiat Kołobrzeski I Kouhan Adrian II Ulanicki Andrzej Sekretarz Łukaszewski Marcin
Liga szkolna-28 2021-12-11 UKS BRONEK Koszalin - DMKS DELFIN Darłowo I Duzinkiewicz Karol II Kopczyński Mateusz Sekretarz Witczak Łukasz
Liga szkolna-2 2022-04-13 13:00 LO 18 Szczecin - Zgłoszone zespoły I Siwiec Krystian II Sekretarz
Liga szkolna-1 2022-04-26 16:00 LO 13 Szczecin - Zgłoszone zespoły I Janicki Janusz II Sekretarz
Liga szkolna-3 2022-05-18 11:30 Centrum Kształcenia Sportowego - Zgłoszone zespoły I Maciejewski Zbigniew II Sekretarz

Grupa 1

  • UKS BRONEK Koszalin
  • Zgłoszone zespoły
N/A 2022-04-23 10:00 UKS BRONEK Koszalin - Zgłoszone zespoły I Ulatowski Dariusz II Witczak Łukasz Sekretarz