Juniorki

Grupa Turniej o puchar Prezesa ZZPS

  • KPS Czaplinek
  • Zgłoszone zespoły
Turniej o puchar Prezesa ZZPS -1 2022-05-15 KPS Czaplinek - Zgłoszone zespoły I Rutkowski Włodzimierz II Sekretarz

Grupa 1/4 MPJ A

  • UKS SMS Police
  • Gdyńska Akademia Siatkówki
  • LOS Nowy Dwór Mazowiecki
  • Zgłoszone zespoły
1 2022-02-17 16:00 UKS SMS Police - Gdyńska Akademia Siatkówki I Maciejewski Maciej II Cieśluk Kacper Sekretarz Kosiorek Maciej
2 2022-02-18 10:00 Gdyńska Akademia Siatkówki - LOS Nowy Dwór Mazowiecki I Maciejewski Maciej II Biernaczyk Marcin Sekretarz Ćwiklińska Hanna
3 2022-02-18 16:00 UKS SMS Police - LOS Nowy Dwór Mazowiecki I Janicki Janusz II Deubel Michał Sekretarz Maciejewski Zbigniew
7 2022-02-19 10:00 UKS SMS Police - Zgłoszone zespoły I Stępińska Magdalena II Kuszyński Tomasz Sekretarz Siwiec Krystian
8 2022-02-19 12:00 UKS SMS Police - Zgłoszone zespoły I Saładziak Mateusz II Orłowski Bartosz Sekretarz Biernaczyk Andrzej
10 2022-02-20 10:00 UKS SMS Police - Zgłoszone zespoły I Kijowska Barbara II Maciejewski Maciej Sekretarz Kozelan Mariusz

Grupa 1/4 MPJ B

  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź
  • BIOFARM Szamotulanin Szamotuły
  • Energa MKS Truso Elbląg
1/4 MPJ B-1 0000-00-00 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - BIOFARM Szamotulanin Szamotuły I II Sekretarz
1/4 MPJ B-2 0000-00-00 BIOFARM Szamotulanin Szamotuły - Energa MKS Truso Elbląg I II Sekretarz
1/4 MPJ B-3 0000-00-00 Energa MKS Truso Elbląg - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I II Sekretarz
1/4 MPJ B-4 0000-00-00 Energa MKS Truso Elbląg - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I II Sekretarz
1/4 MPJ B-5 0000-00-00 BIOFARM Szamotulanin Szamotuły - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I II Sekretarz
1/4 MPJ B-6 0000-00-00 BIOFARM Szamotulanin Szamotuły - Energa MKS Truso Elbląg I II Sekretarz
1/4 MPJ B-7 0000-00-00 BIOFARM Szamotulanin Szamotuły - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I II Sekretarz
1/4 MPJ B-8 0000-00-00 Energa MKS Truso Elbląg - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I II Sekretarz
1/4 MPJ B-9 0000-00-00 Energa MKS Truso Elbląg - BIOFARM Szamotulanin Szamotuły I II Sekretarz

Grupa 1

  • KPS Czaplinek II
  • KPS Czaplinek
  • GTS LOMS PLAS Gryfice
  • UKS OSIEMNASTKA Szczecin
  • UKS POMORZANIE - POGODNO - BUKOWE Szczecin"> <?php echo &qu
  • Zgłoszone zespoły
  • LO 16 Szczecin
  • Zespół Szkół nr 8 w Szczecinie
2 0000-00-00 Zgłoszone zespoły - Zespół Szkół nr 8 w Szczecinie I II Sekretarz
1 2021-10-09 12:00 KPS Czaplinek II - KPS Czaplinek I Chojnacki Piotr II Duzinkiewicz Karol Sekretarz Sołtysiak Paweł
2 2021-10-12 18:00 UKS POMORZANIE - POGODNO - BUKOWE Szczecin"> <?php echo &qu - UKS OSIEMNASTKA Szczecin I Melzacka Katarzyna II Kozelan Mariusz Sekretarz Maciejewski Zbigniew
3 2021-10-23 16:30 KPS Czaplinek - GTS LOMS PLAS Gryfice I Baryłowicz Agnieszka II Łukaszewski Marcin Sekretarz Dobrzycki Krzysztof
4 2021-10-30 13:00 UKS POMORZANIE - POGODNO - BUKOWE Szczecin"> <?php echo &qu - KPS Czaplinek II I Żmudzki Piotr II Janicki Janusz Sekretarz Kapturowska Julia
6 2021-10-30 11:00 UKS POMORZANIE - POGODNO - BUKOWE Szczecin"> <?php echo &qu - KPS Czaplinek I Kozelan Mariusz II Kuszyński Tomasz Sekretarz Dobrzycki Krzysztof
8 2021-11-13 UKS OSIEMNASTKA Szczecin - KPS Czaplinek II I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
20 2021-11-13 13:00 UKS OSIEMNASTKA Szczecin - KPS Czaplinek I Janicki Janusz II Kouhan Adrian Sekretarz Kuś Alicja
12 2021-11-25 17:00 UKS OSIEMNASTKA Szczecin - UKS POMORZANIE - POGODNO - BUKOWE Szczecin"> <?php echo &qu I Deubel Michał II Baryłowicz Agnieszka Sekretarz Radecki Marcin
10 2021-12-04 15:30 KPS Czaplinek - UKS OSIEMNASTKA Szczecin I Kopczyński Mateusz II Rutkowski Włodzimierz Sekretarz Spychalski Marian
18 2021-12-04 17:00 KPS Czaplinek II - UKS OSIEMNASTKA Szczecin I Rutkowski Włodzimierz II Kopczyński Mateusz Sekretarz Spychalski Marian
9 2021-12-05 KPS Czaplinek II - GTS LOMS PLAS Gryfice I Kouhan Adrian II Orłowski Bartosz Sekretarz Kosiorek Maciej
13 2021-12-05 GTS LOMS PLAS Gryfice - KPS Czaplinek I Orłowski Bartosz II Kouhan Adrian Sekretarz Kosiorek Maciej
14 2021-12-12 12:00 KPS Czaplinek II - UKS POMORZANIE - POGODNO - BUKOWE Szczecin"> <?php echo &qu I Pyrda Tadeusz II Rutkowski Włodzimierz Sekretarz Spychalski Marian
16 2021-12-12 10:00 KPS Czaplinek - UKS POMORZANIE - POGODNO - BUKOWE Szczecin"> <?php echo &qu I Rutkowski Włodzimierz II Pyrda Tadeusz Sekretarz Spychalski Marian
17 2021-12-16 17:00 GTS LOMS PLAS Gryfice - UKS POMORZANIE - POGODNO - BUKOWE Szczecin"> <?php echo &qu I Janicki Janusz II Igielski Daniel Sekretarz Maciejewski Zbigniew
15 2021-12-18 GTS LOMS PLAS Gryfice - UKS OSIEMNASTKA Szczecin I Ulanicki Andrzej II Kouhan Adrian Sekretarz Ćwiklińska Hanna
7 2021-12-19 12:00 UKS POMORZANIE - POGODNO - BUKOWE Szczecin"> <?php echo &qu - GTS LOMS PLAS Gryfice I Kuszyński Tomasz II Janicka Zuzanna Sekretarz Kuś Alicja
5 2022-01-14 14:00 UKS OSIEMNASTKA Szczecin - GTS LOMS PLAS Gryfice I Janicki Janusz II Szczerba Sylwester Sekretarz Kosiorek Maciej
11 2022-01-15 KPS Czaplinek - KPS Czaplinek II I Kopczyński Mateusz II Rutkowski Włodzimierz Sekretarz Witczak Łukasz
19 2022-01-22 KPS Czaplinek II - GTS LOMS PLAS Gryfice I Rutkowski Włodzimierz II Duzinkiewicz Karol Sekretarz Witczak Łukasz
3 2022-04-27 11:00 LO 16 Szczecin - Zgłoszone zespoły I Janicki Janusz II Sekretarz

Grupa 1

  • KPS Czaplinek
  • Zgłoszone zespoły
30 2022-01-28 17:00 KPS Czaplinek - Zgłoszone zespoły I Kopczyński Mateusz II Rutkowski Włodzimierz Sekretarz Główny Chojnacki Piotr
32 2022-01-29 11:00 KPS Czaplinek - Zgłoszone zespoły I Kopczyński Mateusz II Kucharz Aleksandra Sekretarz Główny Chojnacki Piotr