Kadeci

Grupa 1

  • UKS OPP Powiat Kołobrzeski
  • Zgłoszone zespoły
11 2022-05-15 UKS OPP Powiat Kołobrzeski - Zgłoszone zespoły I Chojnacki Piotr II Sekretarz

Grupa MK

  • SGS Goleniów
  • MKS GRYF Szczecinek
MK-31 2022-03-12 12:00 MKS GRYF Szczecinek - SGS Goleniów I Rutkowski Włodzimierz II Ulatowski Dariusz Sekretarz Witczak Łukasz
MK-32 2022-03-26 12:00 SGS Goleniów - MKS GRYF Szczecinek I Kuś Alicja II Ćwiklińska Hanna Sekretarz Kosiorek Maciej

Grupa MK

  • UKS OPP Powiat Kołobrzeski
  • SGS Goleniów
  • UKS OLIMPIJCZYK IMSO Drawsko Pom.
  • MKS GRYF Szczecinek
  • UKS BŁYSKAWICA STALPRO Szczecin
  • UKS SMS Police
MK-1 2021-10-07 18:00 UKS OPP Powiat Kołobrzeski - UKS SMS Police I Sołtysiak Grzegorz II Pyrda Tadeusz Sekretarz Sufried Jakub
MK-2 2021-10-09 SGS Goleniów - UKS BŁYSKAWICA STALPRO Szczecin I II Janicka Zuzanna Sekretarz Dobrzycki Krzysztof
MK-4 2021-10-21 19:15 UKS BŁYSKAWICA STALPRO Szczecin - UKS OPP Powiat Kołobrzeski I Janicka Zuzanna II Dobrzycki Krzysztof Sekretarz Maciejewski Zbigniew
MK-3 2021-10-22 18:30 UKS OLIMPIJCZYK IMSO Drawsko Pom. - MKS GRYF Szczecinek I Rutkowski Włodzimierz II Ulatowski Dariusz Sekretarz Witczak Łukasz
MK-6 2021-10-23 12:00 UKS SMS Police - UKS OLIMPIJCZYK IMSO Drawsko Pom. I Siwiec Krystian II Deubel Michał Sekretarz Matusiak Aurelia
MK-5 2021-10-24 17:00 SGS Goleniów - MKS GRYF Szczecinek I Wiłkowicz Łukasz II Łukaszewski Marcin Sekretarz Kouhan Adrian
MK-7 2021-10-26 19:15 UKS SMS Police - UKS BŁYSKAWICA STALPRO Szczecin I Siwiec Krystian II Kosiorek Maciej Sekretarz Maciejewski Maciej
MK-8 2021-10-30 11:00 UKS OPP Powiat Kołobrzeski - MKS GRYF Szczecinek I Ulatowski Dariusz II Witczak Łukasz Sekretarz
MK-11 2021-11-04 17:00 SGS Goleniów - UKS OPP Powiat Kołobrzeski I Ulanicki Andrzej II Łukaszewski Marcin Sekretarz Wiłkowicz Łukasz
MK-10 2021-11-06 16:30 MKS GRYF Szczecinek - UKS SMS Police I Kopczyński Mateusz II Sołtysiak Paweł Sekretarz Pyrda Tadeusz
MK-12 2021-11-06 10:00 UKS BŁYSKAWICA STALPRO Szczecin - UKS OLIMPIJCZYK IMSO Drawsko Pom. I Beyer-Michoń Agnieszka II Grat Tomasz Sekretarz Janicki Janusz
MK-13 2021-11-09 19:15 UKS SMS Police - SGS Goleniów I Grat Tomasz II Ulanicki Andrzej Sekretarz Kijowska Barbara
MK-9 2021-11-12 17:00 UKS OLIMPIJCZYK IMSO Drawsko Pom. - SGS Goleniów I Pyrda Tadeusz II Rutkowski Włodzimierz Sekretarz Chojnacki Piotr
MK-14 2021-11-13 UKS BŁYSKAWICA STALPRO Szczecin - MKS GRYF Szczecinek I Matusiak Aurelia II Briks Piotr Sekretarz Maciejewski Zbigniew
MK-15 2021-11-14 11:00 UKS OLIMPIJCZYK IMSO Drawsko Pom. - UKS OPP Powiat Kołobrzeski I Ulatowski Dariusz II Rutkowski Włodzimierz Sekretarz Spychalski Marian
MK-17 2021-11-20 10:30 UKS BŁYSKAWICA STALPRO Szczecin - SGS Goleniów I Kuś Alicja II Michoń Aleksandra Sekretarz Kouhan Adrian
MK-19 2021-11-27 11:00 UKS OPP Powiat Kołobrzeski - UKS BŁYSKAWICA STALPRO Szczecin I Sufried Jakub II Igielski Daniel Sekretarz Chojnacki Piotr
MK-20 2021-11-27 MKS GRYF Szczecinek - SGS Goleniów I Rutkowski Włodzimierz II Kopczyński Mateusz Sekretarz Witczak Łukasz
MK-22 2021-12-02 19:15 UKS BŁYSKAWICA STALPRO Szczecin - UKS SMS Police I Beyer-Michoń Agnieszka II Kuś Alicja Sekretarz Maciejewski Zbigniew
MK-21 2021-12-03 18:30 UKS OLIMPIJCZYK IMSO Drawsko Pom. - UKS SMS Police I Pyrda Tadeusz II Ulatowski Dariusz Sekretarz Duzinkiewicz Karol
MK-23 2021-12-04 9:30 MKS GRYF Szczecinek - UKS OPP Powiat Kołobrzeski I Kopczyński Mateusz II Rutkowski Włodzimierz Sekretarz Spychalski Marian
MK-26 2021-12-09 UKS OPP Powiat Kołobrzeski - SGS Goleniów I Igielski Daniel II Sołtysiak Grzegorz Sekretarz Kucharz Aleksandra
MK-25 2021-12-11 15:00 UKS SMS Police - MKS GRYF Szczecinek I Kuś Alicja II Kozelan Mariusz Sekretarz Janicki Janusz
MK-27 2021-12-11 UKS OLIMPIJCZYK IMSO Drawsko Pom. - UKS BŁYSKAWICA STALPRO Szczecin I Rutkowski Włodzimierz II Ulatowski Dariusz Sekretarz Spychalski Marian
MK-16 2021-12-14 19:30 UKS SMS Police - UKS OPP Powiat Kołobrzeski I Kuszyński Tomasz II Żmudzki Piotr Sekretarz Dobrzycki Krzysztof
MK-28 2021-12-17 16:00 SGS Goleniów - UKS SMS Police I Siwiec Krystian II Janicki Janusz Sekretarz Maciejewski Zbigniew
MK-24 2021-12-18 14:00 SGS Goleniów - UKS OLIMPIJCZYK IMSO Drawsko Pom. I Nikołajczyk Adrianna II Kapturowska Julia Sekretarz Janicki Janusz
MK-30 2021-12-18 UKS OPP Powiat Kołobrzeski - UKS OLIMPIJCZYK IMSO Drawsko Pom. I Igielski Daniel II Kucharz Aleksandra Sekretarz Chojnacki Piotr
MK-18 2022-01-09 12:00 MKS GRYF Szczecinek - UKS OLIMPIJCZYK IMSO Drawsko Pom. I Kopczyński Mateusz II Pyrda Tadeusz Sekretarz Sufried Jakub
MK-29 2022-01-16 12:00 MKS GRYF Szczecinek - UKS BŁYSKAWICA STALPRO Szczecin I Chojnacki Piotr II Kopczyński Mateusz Sekretarz Witczak Łukasz

Grupa 1

  • UKS SMS Police
  • Zgłoszone zespoły
1 2022-02-12 9:30 UKS SMS Police - Zgłoszone zespoły I Orłowski Bartosz II Kozelan Mariusz Sekretarz Główny Maciejewski Zbigniew
3 2022-02-12 16:00 UKS SMS Police - Zgłoszone zespoły I Baryłowicz Agnieszka II Nikołajczyk Adrianna Sekretarz Główny Maciejewski Maciej
5 2022-02-13 9:30 UKS SMS Police - Zgłoszone zespoły I Kozelan Mariusz II Deubel Michał Sekretarz Główny Saładziak Mateusz
1 2022-03-10 16:00 UKS SMS Police - Zgłoszone zespoły I Grat Tomasz II Siwiec Krystian Sekretarz Główny Maciejewski Maciej
3 2022-03-11 10:00 UKS SMS Police - Zgłoszone zespoły I Ćwiklińska Hanna II Ulanicki Andrzej Sekretarz Główny Maciejewski Maciej
5 2022-03-11 16:00 UKS SMS Police - Zgłoszone zespoły I Briks Piotr II Kosiorek Maciej Sekretarz Główny Maciejewski Zbigniew
7 2022-03-12 10:00 UKS SMS Police - Zgłoszone zespoły I Melzacka Katarzyna II Żmudzki Piotr Sekretarz Michoń Aleksandra
8 2022-03-12 12:00 UKS SMS Police - Zgłoszone zespoły I Makowski Jarosław II Kuszyński Tomasz Sekretarz Główny Maciejewski Zbigniew

Grupa 1

  • UKS SMS Police
  • Zgłoszone zespoły
1 2022-02-12 9:30 UKS SMS Police - Zgłoszone zespoły I Orłowski Bartosz II Kozelan Mariusz Sekretarz Główny Maciejewski Zbigniew
3 2022-02-12 16:00 UKS SMS Police - Zgłoszone zespoły I Baryłowicz Agnieszka II Nikołajczyk Adrianna Sekretarz Główny Maciejewski Maciej
5 2022-02-13 9:30 UKS SMS Police - Zgłoszone zespoły I Kozelan Mariusz II Deubel Michał Sekretarz Główny Saładziak Mateusz
1 2022-03-10 16:00 UKS SMS Police - Zgłoszone zespoły I Grat Tomasz II Siwiec Krystian Sekretarz Główny Maciejewski Maciej
3 2022-03-11 10:00 UKS SMS Police - Zgłoszone zespoły I Ćwiklińska Hanna II Ulanicki Andrzej Sekretarz Główny Maciejewski Maciej
5 2022-03-11 16:00 UKS SMS Police - Zgłoszone zespoły I Briks Piotr II Kosiorek Maciej Sekretarz Główny Maciejewski Zbigniew
7 2022-03-12 10:00 UKS SMS Police - Zgłoszone zespoły I Melzacka Katarzyna II Żmudzki Piotr Sekretarz Michoń Aleksandra
8 2022-03-12 12:00 UKS SMS Police - Zgłoszone zespoły I Makowski Jarosław II Kuszyński Tomasz Sekretarz Główny Maciejewski Zbigniew

Grupa 1

  • UKS SMS Police
  • Zgłoszone zespoły
1 2022-02-12 9:30 UKS SMS Police - Zgłoszone zespoły I Orłowski Bartosz II Kozelan Mariusz Sekretarz Główny Maciejewski Zbigniew
3 2022-02-12 16:00 UKS SMS Police - Zgłoszone zespoły I Baryłowicz Agnieszka II Nikołajczyk Adrianna Sekretarz Główny Maciejewski Maciej
5 2022-02-13 9:30 UKS SMS Police - Zgłoszone zespoły I Kozelan Mariusz II Deubel Michał Sekretarz Główny Saładziak Mateusz
1 2022-03-10 16:00 UKS SMS Police - Zgłoszone zespoły I Grat Tomasz II Siwiec Krystian Sekretarz Główny Maciejewski Maciej
3 2022-03-11 10:00 UKS SMS Police - Zgłoszone zespoły I Ćwiklińska Hanna II Ulanicki Andrzej Sekretarz Główny Maciejewski Maciej
5 2022-03-11 16:00 UKS SMS Police - Zgłoszone zespoły I Briks Piotr II Kosiorek Maciej Sekretarz Główny Maciejewski Zbigniew
7 2022-03-12 10:00 UKS SMS Police - Zgłoszone zespoły I Melzacka Katarzyna II Żmudzki Piotr Sekretarz Michoń Aleksandra
8 2022-03-12 12:00 UKS SMS Police - Zgłoszone zespoły I Makowski Jarosław II Kuszyński Tomasz Sekretarz Główny Maciejewski Zbigniew

Grupa 1

  • UKS SMS Police
  • Zgłoszone zespoły
1 2022-02-12 9:30 UKS SMS Police - Zgłoszone zespoły I Orłowski Bartosz II Kozelan Mariusz Sekretarz Główny Maciejewski Zbigniew
3 2022-02-12 16:00 UKS SMS Police - Zgłoszone zespoły I Baryłowicz Agnieszka II Nikołajczyk Adrianna Sekretarz Główny Maciejewski Maciej
5 2022-02-13 9:30 UKS SMS Police - Zgłoszone zespoły I Kozelan Mariusz II Deubel Michał Sekretarz Główny Saładziak Mateusz
1 2022-03-10 16:00 UKS SMS Police - Zgłoszone zespoły I Grat Tomasz II Siwiec Krystian Sekretarz Główny Maciejewski Maciej
3 2022-03-11 10:00 UKS SMS Police - Zgłoszone zespoły I Ćwiklińska Hanna II Ulanicki Andrzej Sekretarz Główny Maciejewski Maciej
5 2022-03-11 16:00 UKS SMS Police - Zgłoszone zespoły I Briks Piotr II Kosiorek Maciej Sekretarz Główny Maciejewski Zbigniew
7 2022-03-12 10:00 UKS SMS Police - Zgłoszone zespoły I Melzacka Katarzyna II Żmudzki Piotr Sekretarz Michoń Aleksandra
8 2022-03-12 12:00 UKS SMS Police - Zgłoszone zespoły I Makowski Jarosław II Kuszyński Tomasz Sekretarz Główny Maciejewski Zbigniew