KK-3
|
2023-10-11 |
|
PSPS Chemik Police |
- |
SMS Police |
I
Grat Tomasz | II Saładziak Mateusz | Sekretarz Kuś Michał |
KK-1
|
2023-10-12 |
19:00 |
UKS OPP Powiat Kołobrzeski |
- |
K.S. STOCZNIA Darłowo M&W |
I
Igielski Daniel | II Kucharz Aleksandra | Sekretarz Pewińska Justyna |
KK-4
|
2023-10-21 |
|
UKS OSIEMNASTKA Szczecin |
- |
UKS OPP Powiat Kołobrzeski |
I
Janicki Janusz | II Ćwiklińska Hanna | Sekretarz Kuś Alicja |
KK-6
|
2023-10-21 |
|
UKS POMORZANIE - POGODNO Szczecin |
- |
KS SPÓJNIA Stargard |
I
Łukaszewski Marcin | II Kuszyński Tomasz | Sekretarz Olejniczak Olaf |
KK-5
|
2023-10-22 |
13:00 |
K.S. STOCZNIA Darłowo M&W |
- |
PSPS Chemik Police |
I
Kucharz Aleksandra | II Igielski Daniel | Sekretarz Olejniczak Olaf |
KK-2
|
2023-10-26 |
16:30 |
UKS OSIEMNASTKA Szczecin |
- |
UKS POMORZANIE - POGODNO Szczecin |
I
Maciejewski Maciej | II Janicki Janusz | Sekretarz Kosiorek Maciej |
KK-7
|
2023-11-04 |
|
PSPS Chemik Police |
- |
UKS OSIEMNASTKA Szczecin |
I
Latkowska Klaudia | II Kuszyński Tomasz | Sekretarz Dobrzycki Krzysztof |
KK-9
|
2023-11-19 |
12:00 |
SMS Police |
- |
K.S. STOCZNIA Darłowo M&W |
I
Lewandowski Karol | II Grzeszczak-Kamzelska Małgorzata | Sekretarz Kijowska Barbara |
KK-10
|
2023-11-22 |
|
KS SPÓJNIA Stargard |
- |
PSPS Chemik Police |
I
Król Arkadiusz | II Lewandowski Karol | Sekretarz Maciejewski Zbigniew |
KK-11
|
2023-11-22 |
|
UKS OSIEMNASTKA Szczecin |
- |
SMS Police |
I
Grat Tomasz | II Ulanicki Andrzej | Sekretarz Saładziak Mateusz |
KK-8
|
2023-11-25 |
10:00 |
KS SPÓJNIA Stargard |
- |
UKS OPP Powiat Kołobrzeski |
I
Wiłkowicz Łukasz | II Maciejewski Mateusz | Sekretarz Dobrzycki Krzysztof |
KK-12
|
2023-11-30 |
17:00 |
UKS OPP Powiat Kołobrzeski |
- |
UKS POMORZANIE - POGODNO Szczecin |
I
Ulatowski Dariusz | II Kucharz Aleksandra | Sekretarz Pyrda Tadeusz |
KK-13
|
2023-12-02 |
13:00 |
SMS Police |
- |
KS SPÓJNIA Stargard |
I
Żmudzki Piotr | II Janicki Janusz | Sekretarz Baryłowicz Agnieszka |
KK-14
|
2023-12-02 |
|
UKS POMORZANIE - POGODNO Szczecin |
- |
PSPS Chemik Police |
I
Grzeszczak-Kamzelska Małgorzata | II Kuś Alicja | Sekretarz Deubel Michał |
KK-16
|
2023-12-14 |
17:15 |
SMS Police |
- |
UKS POMORZANIE - POGODNO Szczecin |
I
Baryłowicz Agnieszka | II Ulanicki Andrzej | Sekretarz Szczerba Sylwester |
KK-17
|
2023-12-16 |
11:30 |
K.S. STOCZNIA Darłowo M&W |
- |
KS SPÓJNIA Stargard |
I
Olejniczak Olaf | II Chojnacki Piotr | Sekretarz Pyrda Tadeusz |
KK-18
|
2023-12-16 |
|
PSPS Chemik Police |
- |
UKS OPP Powiat Kołobrzeski |
I
Dobrzycki Krzysztof | II Briks Piotr | Sekretarz Maciejewski Zbigniew |
KK-20
|
2024-02-03 |
10:00 |
UKS OPP Powiat Kołobrzeski |
- |
SMS Police |
I
Chojnacki Piotr | II Kucharz Aleksandra | Sekretarz Sołtysiak Paweł |
KK-21
|
2024-02-03 |
10:00 |
KS SPÓJNIA Stargard |
- |
UKS OSIEMNASTKA Szczecin |
I
Kozelan Mariusz | II Lewandowski Karol | Sekretarz Łukaszewski Marcin |
KK-15
|
2024-02-04 |
14:30 |
UKS OSIEMNASTKA Szczecin |
- |
K.S. STOCZNIA Darłowo M&W |
I
Żmudzki Piotr | II Dobrzycki Krzysztof | Sekretarz Maciejewski Maciej |
KK-19
|
2024-02-04 |
12:00 |
UKS POMORZANIE - POGODNO Szczecin |
- |
K.S. STOCZNIA Darłowo M&W |
I
Kosiorek Maciej | II Żmudzki Piotr | Sekretarz Biernaczyk Andrzej |