Przeglądanie meczów
Młodzicy
- MKS MIESZKO Połczyn-Zdrój
- SPS Lębork
- UK S Set Gorzów W lkp.
- ENEA Energetyk Poznań
100000 - 0 | 2024-03-23 | MKS MIESZKO Połczyn-Zdrój | - | UK S Set Gorzów W lkp. | I Duzinkiewicz Karol | II Chojnacki Piotr | Sekretarz Olejniczak Olaf | Główny Olejniczak Olaf | |
200000 - 0 | 2024-03-23 | SPS Lębork | - | ENEA Energetyk Poznań | I Chojnacki Piotr | II Duzinkiewicz Karol | Sekretarz Olejniczak Olaf | Główny Olejniczak Olaf | |
300 - 0 | 2024-03-24 | UK S Set Gorzów W lkp. | - | ENEA Energetyk Poznań | I Chojnacki Piotr | II Duzinkiewicz Karol | Sekretarz Olejniczak Olaf | Główny Olejniczak Olaf | |
400 - 0 | 2024-03-24 | MKS MIESZKO Połczyn-Zdrój | - | SPS Lębork | I Duzinkiewicz Karol | II Chojnacki Piotr | Sekretarz Olejniczak Olaf | Główny Olejniczak Olaf | |
500 - 0 | 2024-03-24 | SPS Lębork | - | UK S Set Gorzów W lkp. | I Chojnacki Piotr | II Duzinkiewicz Karol | Sekretarz Olejniczak Olaf | Główny Olejniczak Olaf | |
600 - 0 | 2024-03-24 | ENEA Energetyk Poznań | - | MKS MIESZKO Połczyn-Zdrój | I Duzinkiewicz Karol | II Chojnacki Piotr | Sekretarz Olejniczak Olaf | Główny Olejniczak Olaf |
- SGS Goleniów
- Zgłoszone zespoły
Turniej finałowy - Młodzicy-1 | 2024-03-09 | SGS Goleniów | - | Zgłoszone zespoły | I Dobrzycki Krzysztof | II Kuś Michał | Sekretarz Łukaszewski Marcin | Główny Łukaszewski Marcin | |
Turniej finałowy - Młodzicy-2 | 2024-03-09 | SGS Goleniów | - | Zgłoszone zespoły | I Łukaszewski Marcin | II Kosiorek Maciej | Sekretarz Kozelan Mariusz | Główny Kozelan Mariusz | |
Turniej finałowy - Młodzicy-3 | 2024-03-10 | SGS Goleniów | - | Zgłoszone zespoły | I Łukaszewski Marcin | II Kozelan Mariusz | Sekretarz Baryłowicz Agnieszka | Główny Baryłowicz Agnieszka |
- MKS MIESZKO Połczyn-Zdrój
- Zgłoszone zespoły
MM I Liga mecze nr 61-64-2147483647 | 2024-02-24 | MKS MIESZKO Połczyn-Zdrój | - | Zgłoszone zespoły | I Lorenc Robert | II Pyrda Tadeusz | Sekretarz Sołtysiak Paweł | Główny Sołtysiak Paweł |
- UKS BŁYSKAWICA BUDPRO Szczecin
- Zgłoszone zespoły
MM II Liga mecze nr 65-68-2147483647 | 2024-02-24 | UKS BŁYSKAWICA BUDPRO Szczecin | - | Zgłoszone zespoły | I Ćwiklińska Hanna | II Janicki Janusz | Sekretarz Kuszyński Tomasz | Główny |
- K.S. STOCZNIA Darłowo M&W
MM III Liga mecze nr 69-72-2147483647 | 2024-02-24 | K.S. STOCZNIA Darłowo M&W | - | pauzuje | I Pewińska Justyna | II Duzinkiewicz Karol | Sekretarz Sołtysiak Grzegorz | Główny |
- AKADEMIA SIATKÓWKI 13 Koszalin
- Zgłoszone zespoły
MM I Liga mecze nr 49-52-495249521 | 2024-02-04 | AKADEMIA SIATKÓWKI 13 Koszalin | - | Zgłoszone zespoły | I Chojnacki Piotr | II Lorenc Robert | Sekretarz Pyrda Tadeusz | Główny |
- SMS Police
- Zgłoszone zespoły
MM II Liga mecze nr 53-56-53561 | 2024-02-04 | SMS Police | - | Zgłoszone zespoły | I Grzeszczak-Kamzelska Małgorzata | II Kijowska Barbara | Sekretarz |
- UKS LOLEK Koszalin
- Zgłoszone zespoły
MM III Liga mecze nr 57-60-2147483647 | 2024-02-04 | 10:00 | UKS LOLEK Koszalin | - | Zgłoszone zespoły | I Smoleński Łukasz | II Ulatowski Dariusz | Sekretarz Olejniczak Olaf | Główny Olejniczak Olaf |
- SGS Goleniów
- Zgłoszone zespoły
Grupa MM I Liga mecze nr 37-40-37401 | 2023-12-09 | 9:30 | SGS Goleniów | - | Zgłoszone zespoły | I Łukaszewski Marcin | II Król Arkadiusz | Sekretarz Lewandowski Karol | Główny |
- AS13/STS KOSPEL Koszalin
Grupa MM I Liga mecze nr 41-44-2147483647 | 2023-12-10 | 10:00 | AS13/STS KOSPEL Koszalin | - | pauzuje | I Ulatowski Dariusz | II Olejniczak Olaf | Sekretarz Pyrda Tadeusz | Główny |
- K.S. STOCZNIA Darłowo M&W
Grupa MM I Liga mecze nr 45-48-2147483647 | 2023-12-09 | K.S. STOCZNIA Darłowo M&W | - | pauzuje | I Lorenc Robert | II Kuś Alicja | Sekretarz Pyrda Tadeusz | Główny |
- UKS BŁYSKAWICA BUDPRO Szczecin
- Zgłoszone zespoły
Grupa MM I Liga mecze nr 25-28-2147483647 | 2023-11-26 | 10:30 | UKS BŁYSKAWICA BUDPRO Szczecin | - | Zgłoszone zespoły | I Maciejewski Zbigniew | II Grzeszczak-Kamzelska Małgorzata | Sekretarz Kuś Michał | Główny |
- UKS OPP Powiat Kołobrzeski
- Zgłoszone zespoły
Grupa MM II Liga mecze nr 29-32-2147483647 | 2023-11-26 | 10:30 | UKS OPP Powiat Kołobrzeski | - | Zgłoszone zespoły | I Duzinkiewicz Karol | II Siwińska Dominika | Sekretarz Dzięcielski Artur | Główny |
- GLINKA ACADEMY UKS VOLLEY Wałcz
- Zgłoszone zespoły
Grupa MM III Liga mecze nr 33-36-2147483647 | 2023-11-25 | GLINKA ACADEMY UKS VOLLEY Wałcz | - | Zgłoszone zespoły | I Pewińska Justyna | II Pyrda Tadeusz | Sekretarz Lorenc Robert | Główny |
- SGS Goleniów
- Zgłoszone zespoły
MM I Liga mecze nr 13-16-2147483647 | 2023-11-12 | SGS Goleniów | - | Zgłoszone zespoły | I Łukaszewski Marcin | II Ulanicki Andrzej | Sekretarz Beyer-Michoń Agnieszka | Główny |
- UKS OPP Powiat Kołobrzeski
- Zgłoszone zespoły
MM I Liga mecze nr 17-20-2147483647 | 2023-11-12 | 10:30 | UKS OPP Powiat Kołobrzeski | - | Zgłoszone zespoły | I Igielski Daniel | II Kucharz Aleksandra | Sekretarz Olejniczak Olaf | Główny |
- SSPnr1/UKS BRONEK Koszalin
- Zgłoszone zespoły
MM I Liga mecze nr 21-24-2147483647 | 2023-11-12 | SSPnr1/UKS BRONEK Koszalin | - | Zgłoszone zespoły | I Duzinkiewicz Karol | II Chojnacki Piotr | Sekretarz Ulatowski Dariusz | Główny |
- MKS MIESZKO Połczyn-Zdrój
- Zgłoszone zespoły
MM I Liga mecze nr 1 - 4-141414 | 2023-10-22 | MKS MIESZKO Połczyn-Zdrój | - | Zgłoszone zespoły | I Rutkowski Włodzimierz | II Siwińska Dominika | Sekretarz Chojnacki Piotr | Główny |
- SMS Police
- Zgłoszone zespoły
MM II Liga mecze nr 5 - 8-58581 | 2023-10-21 | SMS Police | - | Zgłoszone zespoły | I Szczerba Sylwester | II Kuś Michał | Sekretarz |
- SSPnr1/UKS BRONEK Koszalin II
- Zgłoszone zespoły
MM III Liga mecze nr 9 - 12-2147483647 | 2023-10-22 | SSPnr1/UKS BRONEK Koszalin II | - | Zgłoszone zespoły | I Beyer-Michoń Agnieszka | II Dobrzycki Krzysztof | Sekretarz Żmudzki Piotr | Główny |
- SSPnr1/UKS BRONEK Koszalin
- Zgłoszone zespoły
Turniej o Puchar Prezesa ZZPS-1 | 2023-10-07 | 9:00 | SSPnr1/UKS BRONEK Koszalin | - | Zgłoszone zespoły | I Kucharz Aleksandra | II Igielski Daniel | Sekretarz |
- SSPnr1/UKS BRONEK Koszalin
N/A - 1 | 2023-09-30 | 10:00 | pauzuje | - | SSPnr1/UKS BRONEK Koszalin | I Duzinkiewicz Karol | II Sołtysiak Paweł | Sekretarz |