Młodzicy

Grupa Grupa MM Turniej 6. Liga I

  • K.S. STOCZNIA Darłowo M&W
  • Zgłoszone zespoły
Grupa MM Turniej 6. Liga I-6661 2022-02-19 K.S. STOCZNIA Darłowo M&W - Zgłoszone zespoły I Chojnacki Piotr II Wójcik Tomasz Sekretarz

Grupa Grupa MM Turniej 6. Liga II

  • MKS GRYF Szczecinek
  • Zgłoszone zespoły
Grupa MM Turniej 6. Liga II-661 2022-02-19 MKS GRYF Szczecinek - Zgłoszone zespoły I Rutkowski Włodzimierz II Spychalski Marian Sekretarz

Grupa Grupa MM Turniej 6. Liga III

  • SSPnr1/UKS BRONEK Koszalin
  • Zgłoszone zespoły
Grupa MM Turniej 6. Liga III-6666661 2022-02-20 SSPnr1/UKS BRONEK Koszalin - Zgłoszone zespoły I Kopczyński Mateusz II Sufried Jakub Sekretarz

Grupa MM Turniej 5. Liga I

  • LMKS ŻAK Pyrzyce
  • Zgłoszone zespoły
MM Turniej 5. Liga I-5551 2022-01-22 10:30 LMKS ŻAK Pyrzyce - Zgłoszone zespoły I Ulanicki Andrzej II Kozelan Mariusz Sekretarz

Grupa MM Turniej 5. Liga II

  • MKS MIESZKO Połczyn-Zdrój
  • Zgłoszone zespoły
MM Turniej 5. Liga II-55551 2022-01-22 MKS MIESZKO Połczyn-Zdrój - Zgłoszone zespoły I Pyrda Tadeusz II Sufried Jakub Sekretarz

Grupa MM Turniej 5. Liga III

  • UKS OPP Powiat Kołobrzeski
  • Zgłoszone zespoły
MM Turniej 5. Liga III-5551 2022-01-23 UKS OPP Powiat Kołobrzeski - Zgłoszone zespoły I Kopczyński Mateusz II Ulatowski Dariusz Sekretarz

Grupa MM Turniej 4. Liga I

  • GLINKA ACADEMY UKS VOLLEY Wałcz
  • Zgłoszone zespoły
MM Turniej 4. Liga I-441 2022-01-08 10:00 GLINKA ACADEMY UKS VOLLEY Wałcz - Zgłoszone zespoły I Rutkowski Włodzimierz II Spychalski Marian Sekretarz

Grupa MM Turniej 4. Liga II

  • LMKS ŻAK Pyrzyce
  • Zgłoszone zespoły
MM Turniej 4. Liga II-441 2022-01-08 LMKS ŻAK Pyrzyce - Zgłoszone zespoły I Wiłkowicz Łukasz II Łukaszewski Marcin Sekretarz

Grupa MM Turniej 4. Liga III

  • SSPnr1/UKS BRONEK Koszalin II
  • Zgłoszone zespoły
MM Turniej 4. Liga III-4441 2022-01-08 SSPnr1/UKS BRONEK Koszalin II - Zgłoszone zespoły I Kopczyński Mateusz II Ulatowski Dariusz Sekretarz

Grupa MM Liga 3.

  • UKS OPP Powiat Kołobrzeski
  • Zgłoszone zespoły
MM Liga 3.-3331 2021-11-07 10:00 UKS OPP Powiat Kołobrzeski - Zgłoszone zespoły I Kucharz Aleksandra II Witczak Łukasz Sekretarz

Grupa MM Liga 1.

  • K.S. STOCZNIA Darłowo M&W
  • Zgłoszone zespoły
MM Liga 1.-11111 2021-11-06 10:00 K.S. STOCZNIA Darłowo M&W - Zgłoszone zespoły I Chojnacki Piotr II Wójcik Tomasz Sekretarz

Grupa MM Liga 2.

  • MKS GRYF Szczecinek
  • Zgłoszone zespoły
MM Liga 2.-2222221 2021-11-07 10:00 MKS GRYF Szczecinek - Zgłoszone zespoły I Ulatowski Dariusz II Pyrda Tadeusz Sekretarz

Grupa MM Turniej 2. Liga I

  • GLINKA ACADEMY UKS VOLLEY Wałcz
  • Zgłoszone zespoły
MM Turniej 2. Liga I-22222 2021-11-21 10:00 GLINKA ACADEMY UKS VOLLEY Wałcz - Zgłoszone zespoły I Rutkowski Włodzimierz II Pyrda Tadeusz Sekretarz

Grupa MM Turniej 2. Liga II

  • UKS BŁYSKAWICA STALPRO Szczecin
  • Zgłoszone zespoły
MM Turniej 2. Liga II-221 2021-11-21 UKS BŁYSKAWICA STALPRO Szczecin - Zgłoszone zespoły I Kozelan Mariusz II Dobrzycki Krzysztof Sekretarz

Grupa MM Turniej 2. Liga III

  • MKS MIESZKO Połczyn-Zdrój
  • Zgłoszone zespoły
MM Turniej 2. Liga III-2221 2021-11-21 MKS MIESZKO Połczyn-Zdrój - Zgłoszone zespoły I Kopczyński Mateusz II Witczak Łukasz Sekretarz

Grupa MM Turniej 3 I Liga

  • AKADEMIA SIATKÓWKI 13 Koszalin
  • Zgłoszone zespoły
MM Turniej 3 I Liga -31 2021-12-05 AKADEMIA SIATKÓWKI 13 Koszalin - Zgłoszone zespoły I Kopczyński Mateusz II Wójcik Tomasz Sekretarz

Grupa MM Turniej 3 II Liga

  • UKS BŁYSKAWICA STALPRO Szczecin
  • Zgłoszone zespoły
MM Turniej 3 II Liga-31 2021-12-05 10:30 UKS BŁYSKAWICA STALPRO Szczecin - Zgłoszone zespoły I Maciejewski Zbigniew II Siwiec Krystian Sekretarz

Grupa MM Turniej 3 III Liga

  • K.S. STOCZNIA Darłowo M&W II
  • Zgłoszone zespoły
MM Turniej 3 III Liga-3331 2021-12-04 K.S. STOCZNIA Darłowo M&W II - Zgłoszone zespoły I Duzinkiewicz Karol II Chojnacki Piotr Sekretarz

Grupa 1

  • SSPnr1/UKS BRONEK Koszalin
  • UKS OPP Powiat Kołobrzeski
  • SSPnr1/UKS BRONEK Koszalin II
  • K.S. STOCZNIA Darłowo M&W II
  • K.S. STOCZNIA Darłowo M&W
  • Zgłoszone zespoły
MM Grupa A preelim-2 2021-10-23 UKS OPP Powiat Kołobrzeski - SSPnr1/UKS BRONEK Koszalin II I II Sekretarz
MM Grupa A preelim-3 2021-10-23 SSPnr1/UKS BRONEK Koszalin II - SSPnr1/UKS BRONEK Koszalin I II Sekretarz
MM Grupa A preelim-4 2021-10-23 K.S. STOCZNIA Darłowo M&W - UKS OPP Powiat Kołobrzeski I II Sekretarz
MM Grupa A preelim-5 2021-10-23 K.S. STOCZNIA Darłowo M&W II - SSPnr1/UKS BRONEK Koszalin II I II Sekretarz
MM Grupa A preelim-6 2021-10-23 SSPnr1/UKS BRONEK Koszalin - K.S. STOCZNIA Darłowo M&W I II Sekretarz
MM Grupa A preelim-7 2021-10-23 K.S. STOCZNIA Darłowo M&W - K.S. STOCZNIA Darłowo M&W II I II Sekretarz
MM Grupa A preelim-8 2021-10-23 UKS OPP Powiat Kołobrzeski - SSPnr1/UKS BRONEK Koszalin I II Sekretarz
MM Grupa A preelim-9 2021-10-23 SSPnr1/UKS BRONEK Koszalin II - K.S. STOCZNIA Darłowo M&W I II Sekretarz
MM Grupa A preelim-10 2021-10-23 K.S. STOCZNIA Darłowo M&W II - UKS OPP Powiat Kołobrzeski I II Sekretarz
MM Grupa A preelim-10 2022-05-20 SSPnr1/UKS BRONEK Koszalin - K.S. STOCZNIA Darłowo M&W II I Chojnacki Piotr II Sekretarz
10 - 0 2022-05-20 K.S. STOCZNIA Darłowo M&W - Zgłoszone zespoły I Chojnacki Piotr II Sekretarz

Grupa MM Grupa A preelim

  • SSPnr1/UKS BRONEK Koszalin
  • UKS OPP Powiat Kołobrzeski
  • SSPnr1/UKS BRONEK Koszalin II
  • K.S. STOCZNIA Darłowo M&W II
  • K.S. STOCZNIA Darłowo M&W
  • Zgłoszone zespoły
MM Grupa A preelim-2 2021-10-23 UKS OPP Powiat Kołobrzeski - SSPnr1/UKS BRONEK Koszalin II I II Sekretarz
MM Grupa A preelim-3 2021-10-23 SSPnr1/UKS BRONEK Koszalin II - SSPnr1/UKS BRONEK Koszalin I II Sekretarz
MM Grupa A preelim-4 2021-10-23 K.S. STOCZNIA Darłowo M&W - UKS OPP Powiat Kołobrzeski I II Sekretarz
MM Grupa A preelim-5 2021-10-23 K.S. STOCZNIA Darłowo M&W II - SSPnr1/UKS BRONEK Koszalin II I II Sekretarz
MM Grupa A preelim-6 2021-10-23 SSPnr1/UKS BRONEK Koszalin - K.S. STOCZNIA Darłowo M&W I II Sekretarz
MM Grupa A preelim-7 2021-10-23 K.S. STOCZNIA Darłowo M&W - K.S. STOCZNIA Darłowo M&W II I II Sekretarz
MM Grupa A preelim-8 2021-10-23 UKS OPP Powiat Kołobrzeski - SSPnr1/UKS BRONEK Koszalin I II Sekretarz
MM Grupa A preelim-9 2021-10-23 SSPnr1/UKS BRONEK Koszalin II - K.S. STOCZNIA Darłowo M&W I II Sekretarz
MM Grupa A preelim-10 2021-10-23 K.S. STOCZNIA Darłowo M&W II - UKS OPP Powiat Kołobrzeski I II Sekretarz
MM Grupa A preelim-10 2022-05-20 SSPnr1/UKS BRONEK Koszalin - K.S. STOCZNIA Darłowo M&W II I Chojnacki Piotr II Sekretarz
10 - 0 2022-05-20 K.S. STOCZNIA Darłowo M&W - Zgłoszone zespoły I Chojnacki Piotr II Sekretarz

Grupa MM Grupa B preelim

  • MKS GRYF Szczecinek
  • LMKS ŻAK Pyrzyce
  • AKADEMIA SIATKÓWKI 13 Koszalin
  • GLINKA ACADEMY UKS VOLLEY Wałcz
  • UKS BŁYSKAWICA STALPRO Szczecin
MM Grupa B preelim-11 2021-10-23 MKS GRYF Szczecinek - AKADEMIA SIATKÓWKI 13 Koszalin I II Sekretarz
MM Grupa B preelim-12 2021-10-23 LMKS ŻAK Pyrzyce - UKS BŁYSKAWICA STALPRO Szczecin I II Sekretarz
MM Grupa B preelim-13 2021-10-23 AKADEMIA SIATKÓWKI 13 Koszalin - LMKS ŻAK Pyrzyce I II Sekretarz
MM Grupa B preelim-14 2021-10-23 UKS BŁYSKAWICA STALPRO Szczecin - GLINKA ACADEMY UKS VOLLEY Wałcz I II Sekretarz
MM Grupa B preelim-15 2021-10-23 LMKS ŻAK Pyrzyce - MKS GRYF Szczecinek I II Sekretarz
MM Grupa B preelim-16 2021-10-23 GLINKA ACADEMY UKS VOLLEY Wałcz - AKADEMIA SIATKÓWKI 13 Koszalin I II Sekretarz
MM Grupa B preelim-17 2021-10-23 MKS GRYF Szczecinek - GLINKA ACADEMY UKS VOLLEY Wałcz I II Sekretarz
MM Grupa B preelim-18 2021-10-23 AKADEMIA SIATKÓWKI 13 Koszalin - UKS BŁYSKAWICA STALPRO Szczecin I II Sekretarz
MM Grupa B preelim-19 2021-10-23 GLINKA ACADEMY UKS VOLLEY Wałcz - LMKS ŻAK Pyrzyce I II Sekretarz
MM Grupa B preelim-20 2021-10-23 UKS BŁYSKAWICA STALPRO Szczecin - MKS GRYF Szczecinek I II Sekretarz

Grupa 1

  • SSPnr1/UKS BRONEK Koszalin
  • UKS OPP Powiat Kołobrzeski
  • SSPnr1/UKS BRONEK Koszalin II
  • K.S. STOCZNIA Darłowo M&W II
  • K.S. STOCZNIA Darłowo M&W
  • Zgłoszone zespoły
MM Grupa A preelim-2 2021-10-23 UKS OPP Powiat Kołobrzeski - SSPnr1/UKS BRONEK Koszalin II I II Sekretarz
MM Grupa A preelim-3 2021-10-23 SSPnr1/UKS BRONEK Koszalin II - SSPnr1/UKS BRONEK Koszalin I II Sekretarz
MM Grupa A preelim-4 2021-10-23 K.S. STOCZNIA Darłowo M&W - UKS OPP Powiat Kołobrzeski I II Sekretarz
MM Grupa A preelim-5 2021-10-23 K.S. STOCZNIA Darłowo M&W II - SSPnr1/UKS BRONEK Koszalin II I II Sekretarz
MM Grupa A preelim-6 2021-10-23 SSPnr1/UKS BRONEK Koszalin - K.S. STOCZNIA Darłowo M&W I II Sekretarz
MM Grupa A preelim-7 2021-10-23 K.S. STOCZNIA Darłowo M&W - K.S. STOCZNIA Darłowo M&W II I II Sekretarz
MM Grupa A preelim-8 2021-10-23 UKS OPP Powiat Kołobrzeski - SSPnr1/UKS BRONEK Koszalin I II Sekretarz
MM Grupa A preelim-9 2021-10-23 SSPnr1/UKS BRONEK Koszalin II - K.S. STOCZNIA Darłowo M&W I II Sekretarz
MM Grupa A preelim-10 2021-10-23 K.S. STOCZNIA Darłowo M&W II - UKS OPP Powiat Kołobrzeski I II Sekretarz
MM Grupa A preelim-10 2022-05-20 SSPnr1/UKS BRONEK Koszalin - K.S. STOCZNIA Darłowo M&W II I Chojnacki Piotr II Sekretarz
10 - 0 2022-05-20 K.S. STOCZNIA Darłowo M&W - Zgłoszone zespoły I Chojnacki Piotr II Sekretarz

Grupa MM Grupa A preelim

  • SSPnr1/UKS BRONEK Koszalin
  • UKS OPP Powiat Kołobrzeski
  • SSPnr1/UKS BRONEK Koszalin II
  • K.S. STOCZNIA Darłowo M&W II
  • K.S. STOCZNIA Darłowo M&W
  • Zgłoszone zespoły
MM Grupa A preelim-2 2021-10-23 UKS OPP Powiat Kołobrzeski - SSPnr1/UKS BRONEK Koszalin II I II Sekretarz
MM Grupa A preelim-3 2021-10-23 SSPnr1/UKS BRONEK Koszalin II - SSPnr1/UKS BRONEK Koszalin I II Sekretarz
MM Grupa A preelim-4 2021-10-23 K.S. STOCZNIA Darłowo M&W - UKS OPP Powiat Kołobrzeski I II Sekretarz
MM Grupa A preelim-5 2021-10-23 K.S. STOCZNIA Darłowo M&W II - SSPnr1/UKS BRONEK Koszalin II I II Sekretarz
MM Grupa A preelim-6 2021-10-23 SSPnr1/UKS BRONEK Koszalin - K.S. STOCZNIA Darłowo M&W I II Sekretarz
MM Grupa A preelim-7 2021-10-23 K.S. STOCZNIA Darłowo M&W - K.S. STOCZNIA Darłowo M&W II I II Sekretarz
MM Grupa A preelim-8 2021-10-23 UKS OPP Powiat Kołobrzeski - SSPnr1/UKS BRONEK Koszalin I II Sekretarz
MM Grupa A preelim-9 2021-10-23 SSPnr1/UKS BRONEK Koszalin II - K.S. STOCZNIA Darłowo M&W I II Sekretarz
MM Grupa A preelim-10 2021-10-23 K.S. STOCZNIA Darłowo M&W II - UKS OPP Powiat Kołobrzeski I II Sekretarz
MM Grupa A preelim-10 2022-05-20 SSPnr1/UKS BRONEK Koszalin - K.S. STOCZNIA Darłowo M&W II I Chojnacki Piotr II Sekretarz
10 - 0 2022-05-20 K.S. STOCZNIA Darłowo M&W - Zgłoszone zespoły I Chojnacki Piotr II Sekretarz

Grupa MM Grupa B preelim

  • MKS GRYF Szczecinek
  • LMKS ŻAK Pyrzyce
  • AKADEMIA SIATKÓWKI 13 Koszalin
  • GLINKA ACADEMY UKS VOLLEY Wałcz
  • UKS BŁYSKAWICA STALPRO Szczecin
MM Grupa B preelim-11 2021-10-23 MKS GRYF Szczecinek - AKADEMIA SIATKÓWKI 13 Koszalin I II Sekretarz
MM Grupa B preelim-12 2021-10-23 LMKS ŻAK Pyrzyce - UKS BŁYSKAWICA STALPRO Szczecin I II Sekretarz
MM Grupa B preelim-13 2021-10-23 AKADEMIA SIATKÓWKI 13 Koszalin - LMKS ŻAK Pyrzyce I II Sekretarz
MM Grupa B preelim-14 2021-10-23 UKS BŁYSKAWICA STALPRO Szczecin - GLINKA ACADEMY UKS VOLLEY Wałcz I II Sekretarz
MM Grupa B preelim-15 2021-10-23 LMKS ŻAK Pyrzyce - MKS GRYF Szczecinek I II Sekretarz
MM Grupa B preelim-16 2021-10-23 GLINKA ACADEMY UKS VOLLEY Wałcz - AKADEMIA SIATKÓWKI 13 Koszalin I II Sekretarz
MM Grupa B preelim-17 2021-10-23 MKS GRYF Szczecinek - GLINKA ACADEMY UKS VOLLEY Wałcz I II Sekretarz
MM Grupa B preelim-18 2021-10-23 AKADEMIA SIATKÓWKI 13 Koszalin - UKS BŁYSKAWICA STALPRO Szczecin I II Sekretarz
MM Grupa B preelim-19 2021-10-23 GLINKA ACADEMY UKS VOLLEY Wałcz - LMKS ŻAK Pyrzyce I II Sekretarz
MM Grupa B preelim-20 2021-10-23 UKS BŁYSKAWICA STALPRO Szczecin - MKS GRYF Szczecinek I II Sekretarz

Grupa 1

  • K.S. STOCZNIA Darłowo M&W
  • Zgłoszone zespoły
2147483647 - 0 2022-02-26 K.S. STOCZNIA Darłowo M&W - Zgłoszone zespoły I Rutkowski Włodzimierz II Ulatowski Dariusz Sekretarz Kopczyński Mateusz Główny Kopczyński Mateusz