MM Grupa A preelim-10 2022-05-20 SSPnr1/UKS BRONEK Koszalin - K.S. STOCZNIA Darłowo M&W II I Chojnacki Piotr II Sekretarz
10 - 0 2022-05-20 K.S. STOCZNIA Darłowo M&W - Zgłoszone zespoły I Chojnacki Piotr II Sekretarz
Liga szkolna-3 2022-05-18 11:30 Centrum Kształcenia Sportowego - Zgłoszone zespoły I Maciejewski Zbigniew II Sekretarz
Turniej o puchar Prezesa ZZPS -1 2022-05-15 KPS Czaplinek - Zgłoszone zespoły I Rutkowski Włodzimierz II Sekretarz
11 2022-05-15 UKS OPP Powiat Kołobrzeski - Zgłoszone zespoły I Chojnacki Piotr II Sekretarz
Turniej o Puchar Prezesa ZZPS -1 2022-05-08 UKS OPP Powiat Kołobrzeski - Zgłoszone zespoły I Kucharz Aleksandra II Chojnacki Piotr Sekretarz
3 2022-04-27 11:00 LO 16 Szczecin - Zgłoszone zespoły I Janicki Janusz II Sekretarz
Liga szkolna-1 2022-04-26 16:00 LO 13 Szczecin - Zgłoszone zespoły I Janicki Janusz II Sekretarz
Turniej o Puchar Prezesa ZZPS-1 2022-04-24 KPS Czaplinek - Zgłoszone zespoły I Rutkowski Włodzimierz II Ulatowski Dariusz Sekretarz
Akademickie Mistrzostwa Polski w siatkówce - Półfinał A-5 2022-04-24 9:00 AZS ZUT - Zgłoszone zespoły I Maciejewski Zbigniew II Żmudzki Piotr Sekretarz Janicki Janusz SL1: Baryłowicz Agnieszka SL2: Kozelan Mariusz
Akademickie Mistrzostwa Polski w siatkówce - Półfinał A-6 2022-04-24 12:00 AZS ZUT - Zgłoszone zespoły I Kuszyński Tomasz II Baryłowicz Agnieszka Sekretarz Ulita Norbert SL1: Janicki Janusz
N/A 2022-04-23 10:00 UKS BRONEK Koszalin - Zgłoszone zespoły I Ulatowski Dariusz II Witczak Łukasz Sekretarz
Akademickie Mistrzostwa Polski w siatkówce - Półfinał A-3 2022-04-23 10:00 AZS ZUT - Zgłoszone zespoły I Janicki Janusz II Kaczmarek Hubert Sekretarz Kozelan Mariusz SL1: Orłowski Bartosz SL2: Kapturowska Julia
Akademickie Mistrzostwa Polski w siatkówce - Półfinał A-4 2022-04-23 AZS ZUT - Zgłoszone zespoły I Maciejewski Zbigniew II Ulita Norbert Sekretarz Kuszyński Tomasz SL1: Ćwiklińska Hanna SL2: Siwiec Krystian
Akademickie Mistrzostwa Polski w siatkówce - Półfinał A-1 2022-04-22 10:00 AZS ZUT - Zgłoszone zespoły I Maciejewski Maciej II Ulita Norbert Sekretarz Janicki Janusz SL1: Kosiorek Maciej SL2: Siwiec Krystian
Akademickie Mistrzostwa Polski w siatkówce - Półfinał A-2 2022-04-22 15:30 AZS ZUT - Zgłoszone zespoły I Maciejewski Zbigniew II Kaczmarek Hubert Sekretarz Kijowska Barbara SL1: Kouhan Adrian SL2: Siwiec Krystian
Liga szkolna-2 2022-04-13 13:00 LO 18 Szczecin - Zgłoszone zespoły I Siwiec Krystian II Sekretarz
5 2022-04-10 STS KOSPEL/SP18 Koszalin - Zgłoszone zespoły Sekretarz Duzinkiewicz Karol L1 Pewińska Justyna L2 Kucharz Aleksandra
3 2022-04-09 STS KOSPEL/SP18 Koszalin - Zgłoszone zespoły Sekretarz Pewińska Justyna L1 Witczak Łukasz L2 Sufried Jakub
1 2022-04-08 STS KOSPEL/SP18 Koszalin - Zgłoszone zespoły Sekretarz Chojnacki Piotr L1 Sufried Jakub L2 Witczak Łukasz
503 - 5 2022-04-03 10:00 UKS POMORZANIE - POGODNO - BUKOWE Szczecin"> <?php echo &qu - Zgłoszone zespoły I II Sekretarz Michoń Aleksandra Główny
10 - 0 2022-04-02 10:00 UKS POMORZANIE - POGODNO - BUKOWE Szczecin"> <?php echo &qu - Zgłoszone zespoły I II Sekretarz Matusiak Aurelia Główny
30 - 0 2022-04-02 17:00 UKS POMORZANIE - POGODNO - BUKOWE Szczecin"> <?php echo &qu - Zgłoszone zespoły I II Sekretarz Kapturowska Julia Główny
5 2022-03-27 UKS OPP Powiat Kołobrzeski - Zgłoszone zespoły I Kucharz Aleksandra II Chojnacki Piotr Sekretarz Witczak Łukasz
MK-32 2022-03-26 12:00 SGS Goleniów - MKS GRYF Szczecinek I Kuś Alicja II Ćwiklińska Hanna Sekretarz Kosiorek Maciej
3 2022-03-26 UKS OPP Powiat Kołobrzeski - Zgłoszone zespoły I Sołtysiak Grzegorz II Kucharz Aleksandra Sekretarz Sufried Jakub
1 2022-03-26 18:00 Grupa Azoty Chemik Police - Zgłoszone zespoły I Kozelan Mariusz II Saładziak Mateusz Sekretarz
1 2022-03-25 UKS OPP Powiat Kołobrzeski - Zgłoszone zespoły I Chojnacki Piotr II Igielski Daniel Sekretarz Ulatowski Dariusz
KS III Liga-12 2022-03-20 14:00 UKS POMORZANIE - POGODNO Szczecin II - UKS POMORZANIE - POGODNO Szczecin I Cieśluk Kacper II Kuszyński Tomasz Sekretarz Maciejewski Zbigniew
LUBUSKA III LIGA MĘŻCZYZN-51 2022-03-20 13:00 UKS SMS Police - MSKS Orion Sulechów I Wiłkowicz Łukasz II Łukaszewski Marcin Sekretarz Szczerba Sylwester
1000 - 0 2022-03-20 10:00 UKS POMORZANIE - POGODNO Szczecin - Zgłoszone zespoły I Kuszyński Tomasz II Cieśluk Kacper Sekretarz Maciejewski Zbigniew Główny
29 2022-03-19 15:00 SGS Goleniów - UKS OLIMPIJCZYK IMSO Drawsko Pom. I Ulanicki Andrzej II Łukaszewski Marcin Sekretarz Dobrzycki Krzysztof
5000 - 0 2022-03-19 10:00 UKS POMORZANIE - POGODNO Szczecin - Zgłoszone zespoły I Deubel Michał II Siwiec Krystian Sekretarz Maciejewski Maciej Główny
70000 - 0 2022-03-19 14:00 UKS POMORZANIE - POGODNO Szczecin - Zgłoszone zespoły I Janicka Zuzanna II Kozelan Mariusz Sekretarz Janicki Janusz Główny
KS III Liga-8 2022-03-18 19:00 UKS SMS Police - UKS POMORZANIE - POGODNO Szczecin I Orłowski Bartosz II Janicka Zuzanna Sekretarz Biernaczyk Andrzej
1000 - 0 2022-03-18 10:00 UKS POMORZANIE - POGODNO Szczecin - Zgłoszone zespoły I Ćwiklińska Hanna II Maciejewski Maciej Sekretarz Maciejewski Zbigniew Główny
3000 - 0 2022-03-18 16:00 UKS POMORZANIE - POGODNO Szczecin - Zgłoszone zespoły I Radecki Marcin II Cieśluk Kacper Sekretarz Janicki Janusz Główny
KS III Liga-26 2022-03-16 18:00 UKS SMS Police - UKS POMORZANIE - POGODNO - BUKOWE Szczecin"> <?php echo &qu II I Melzacka Katarzyna II Radecki Marcin Sekretarz Dobrzycki Krzysztof
10 2022-03-13 10:00 UKS SMS Police - Zgłoszone zespoły I Orłowski Bartosz II Kozelan Mariusz Sekretarz Główny Janicki Janusz
KS III Liga-28 2022-03-12 12:00 MKS-AZS POLITECHNIKA Koszalin - KPS Czaplinek I Chojnacki Piotr II Sołtysiak Paweł Sekretarz Kopczyński Mateusz
MK-31 2022-03-12 12:00 MKS GRYF Szczecinek - SGS Goleniów I Rutkowski Włodzimierz II Ulatowski Dariusz Sekretarz Witczak Łukasz
7 2022-03-12 10:00 UKS SMS Police - Zgłoszone zespoły I Melzacka Katarzyna II Żmudzki Piotr Sekretarz Michoń Aleksandra
8 2022-03-12 12:00 UKS SMS Police - Zgłoszone zespoły I Makowski Jarosław II Kuszyński Tomasz Sekretarz Główny Maciejewski Zbigniew
3 2022-03-11 10:00 UKS SMS Police - Zgłoszone zespoły I Ćwiklińska Hanna II Ulanicki Andrzej Sekretarz Główny Maciejewski Maciej
5 2022-03-11 16:00 UKS SMS Police - Zgłoszone zespoły I Briks Piotr II Kosiorek Maciej Sekretarz Główny Maciejewski Zbigniew
1 2022-03-10 16:00 UKS SMS Police - Zgłoszone zespoły I Grat Tomasz II Siwiec Krystian Sekretarz Główny Maciejewski Maciej
KS III Liga-27 2022-03-06 16:00 UKS OPP Powiat Kołobrzeski - PSPS Chemik Police I Ulatowski Dariusz II Kucharz Aleksandra Sekretarz Igielski Daniel
KS III Liga-23 2022-03-06 11:30 KPS Czaplinek - UKS POMORZANIE - POGODNO Szczecin I Chojnacki Piotr II Pewińska Justyna Sekretarz Witczak Łukasz
KS III Liga-10 2022-03-05 12:00 MKS-AZS POLITECHNIKA Koszalin - UKS OPP Powiat Kołobrzeski I Kopczyński Mateusz II Chojnacki Piotr Sekretarz Sufried Jakub
KS III Liga-14 2022-03-05 12:30 UKS SMS Police - KPS Czaplinek I Orłowski Bartosz II Żmudzki Piotr Sekretarz Kozelan Mariusz
KS III Liga-25 2022-02-27 10:00 UKS POMORZANIE - POGODNO Szczecin - KS SPÓJNIA Stargard I Ulanicki Andrzej II Żmudzki Piotr Sekretarz Szczerba Sylwester
KS III Liga-24 2022-02-27 16:00 UKS OPP Powiat Kołobrzeski - UKS SMS Police I Kucharz Aleksandra II Chojnacki Piotr Sekretarz Sufried Jakub
N/A 2022-02-27 16:00 Grupa Azoty Chemik Police - Legionowia Legionowo L1 Jankowski Tomasz L2 Grat Tomasz
30 2022-02-26 UKS OLIMPIJCZYK IMSO Drawsko Pom. - SGS Goleniów I Pyrda Tadeusz II Chojnacki Piotr Sekretarz Witczak Łukasz
2147483647 - 0 2022-02-26 K.S. STOCZNIA Darłowo M&W - Zgłoszone zespoły I Rutkowski Włodzimierz II Ulatowski Dariusz Sekretarz Kopczyński Mateusz Główny Kopczyński Mateusz
300 - 0 2022-02-26 10:00 UKS BARNIM Goleniów - Zgłoszone zespoły I Janicka Zuzanna II Briks Piotr Sekretarz Grat Tomasz Główny Grat Tomasz
towarzyski-1 2022-02-25 UKS BUKOWE Szczecin - Zgłoszone zespoły I Michoń Aleksandra II Ćwiklińska Hanna Sekretarz
towarzyski-1 2022-02-25 UKS POMORZANIE - POGODNO Szczecin - Zgłoszone zespoły I Michoń Aleksandra II Ćwiklińska Hanna Sekretarz
KM Liga I A-1 2022-02-20 UKS POMORZANIE - POGODNO - BUKOWE Szczecin"> <?php echo &qu - Zgłoszone zespoły I Jankowski Tomasz II Kapturowska Julia Sekretarz
KM Liga I B-1 2022-02-20 10:00 Zgłoszone zespoły - GLINKA ACADEMY UKS VOLLEY Wałcz I Rutkowski Włodzimierz II Spychalski Marian Sekretarz
KM Liga II A-1 2022-02-20 10:00 SAPS LIBERO Banie - Zgłoszone zespoły I Siwiec Krystian II Nikołajczyk Adrianna Sekretarz
KM Liga II B-1 2022-02-20 10:00 GTS LOMS PLAS Gryfice - Zgłoszone zespoły I Łukaszewski Marcin II Igielski Daniel Sekretarz
Grupa MM Turniej 6. Liga III-6666661 2022-02-20 SSPnr1/UKS BRONEK Koszalin - Zgłoszone zespoły I Kopczyński Mateusz II Sufried Jakub Sekretarz
10 2022-02-20 10:00 UKS SMS Police - Zgłoszone zespoły I Kijowska Barbara II Maciejewski Maciej Sekretarz Kozelan Mariusz
Grupa MM Turniej 6. Liga I-6661 2022-02-19 K.S. STOCZNIA Darłowo M&W - Zgłoszone zespoły I Chojnacki Piotr II Wójcik Tomasz Sekretarz
Grupa MM Turniej 6. Liga II-661 2022-02-19 MKS GRYF Szczecinek - Zgłoszone zespoły I Rutkowski Włodzimierz II Spychalski Marian Sekretarz
KS III Liga-21 2022-02-19 KS SPÓJNIA Stargard - PSPS Chemik Police I Wiłkowicz Łukasz II Ulanicki Andrzej Sekretarz Janicki Janusz
KS III Liga-22 2022-02-19 11:00 MKS-AZS POLITECHNIKA Koszalin - UKS POMORZANIE - POGODNO Szczecin II I Ulatowski Dariusz II Duzinkiewicz Karol Sekretarz Pyrda Tadeusz
8 2022-02-19 12:00 UKS SMS Police - Zgłoszone zespoły I Saładziak Mateusz II Orłowski Bartosz Sekretarz Biernaczyk Andrzej
7 2022-02-19 10:00 UKS SMS Police - Zgłoszone zespoły I Stępińska Magdalena II Kuszyński Tomasz Sekretarz Siwiec Krystian
3 2022-02-18 16:00 UKS SMS Police - LOS Nowy Dwór Mazowiecki I Janicki Janusz II Deubel Michał Sekretarz Maciejewski Zbigniew
2 2022-02-18 10:00 Gdyńska Akademia Siatkówki - LOS Nowy Dwór Mazowiecki I Maciejewski Maciej II Biernaczyk Marcin Sekretarz Ćwiklińska Hanna
1 2022-02-17 16:00 UKS SMS Police - Gdyńska Akademia Siatkówki I Maciejewski Maciej II Cieśluk Kacper Sekretarz Kosiorek Maciej
5 2022-02-13 9:30 UKS SMS Police - Zgłoszone zespoły I Kozelan Mariusz II Deubel Michał Sekretarz Główny Saładziak Mateusz
1 2022-02-12 9:30 UKS SMS Police - Zgłoszone zespoły I Orłowski Bartosz II Kozelan Mariusz Sekretarz Główny Maciejewski Zbigniew
3 2022-02-12 16:00 UKS SMS Police - Zgłoszone zespoły I Baryłowicz Agnieszka II Nikołajczyk Adrianna Sekretarz Główny Maciejewski Maciej
81 2022-02-08 16:00 UKS SMS Police - ENEA Energetyk Poznań Sekretarz Radecki Marcin L1 Matusiak Aurelia L2 Michoń Aleksandra
LUBUSKA III LIGA MĘŻCZYZN-26 2022-02-06 14:00 UKS SMS Police - KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego I Kuszyński Tomasz II Briks Piotr Sekretarz Janicka Zuzanna
LUBUSKA III LIGA MĘŻCZYZN-17 2022-02-05 15:00 UKS SMS Police - UK S Set Gorzów W lkp. I Melzacka Katarzyna II Radecki Marcin Sekretarz Szczerba Sylwester
KM Liga III-1 2022-01-30 10:00 UKS BUKOWE Szczecin - Zgłoszone zespoły I Matusiak Aurelia II Ćwiklińska Hanna Sekretarz Dobrzycki Krzysztof Główny Dobrzycki Krzysztof
1 2022-01-30 10:00 UKS OPP Powiat Kołobrzeski - Zgłoszone zespoły I Kucharz Aleksandra II Igielski Daniel Sekretarz Kopczyński Mateusz
80 2022-01-30 15:00 UKS SMS Police - AZS UMK Toruń Sekretarz Szczerba Sylwester L1 Deubel Michał L2 Radecki Marcin
32 2022-01-29 11:00 KPS Czaplinek - Zgłoszone zespoły I Kopczyński Mateusz II Kucharz Aleksandra Sekretarz Główny Chojnacki Piotr
22 2022-01-29 Grupa Azoty Chemik Police - Joker Świecie L1 Kuszyński Tomasz L2 Cieśluk Kacper
30 2022-01-28 17:00 KPS Czaplinek - Zgłoszone zespoły I Kopczyński Mateusz II Rutkowski Włodzimierz Sekretarz Główny Chojnacki Piotr
5 2022-01-23 10:00 UKS BRONEK Koszalin - Zgłoszone zespoły I Duzinkiewicz Karol II Sufried Jakub Sekretarz Główny Chojnacki Piotr
3 2022-01-23 10:00 UKS BARNIM Goleniów - Zgłoszone zespoły I Briks Piotr II Janicka Zuzanna Sekretarz Główny Maciejewski Zbigniew
MM Turniej 5. Liga III-5551 2022-01-23 UKS OPP Powiat Kołobrzeski - Zgłoszone zespoły I Kopczyński Mateusz II Ulatowski Dariusz Sekretarz
MS-6 2022-01-23 17:00 UKS OLIMPIJCZYK IMSO Drawsko Pom. - STS KOSPEL/SP18 Koszalin I Rutkowski Włodzimierz II Ulatowski Dariusz Sekretarz Kopczyński Mateusz
1 2022-01-22 10:00 UKS BRONEK Koszalin - Zgłoszone zespoły I Kopczyński Mateusz II Chojnacki Piotr Sekretarz Główny Sołtysiak Grzegorz
1 2022-01-22 11:30 UKS BARNIM Goleniów - Zgłoszone zespoły I Orłowski Bartosz II Żmudzki Piotr Sekretarz Główny Janicki Janusz
19 2022-01-22 KPS Czaplinek II - GTS LOMS PLAS Gryfice I Rutkowski Włodzimierz II Duzinkiewicz Karol Sekretarz Witczak Łukasz
MM Turniej 5. Liga I-5551 2022-01-22 10:30 LMKS ŻAK Pyrzyce - Zgłoszone zespoły I Ulanicki Andrzej II Kozelan Mariusz Sekretarz
MM Turniej 5. Liga II-55551 2022-01-22 MKS MIESZKO Połczyn-Zdrój - Zgłoszone zespoły I Pyrda Tadeusz II Sufried Jakub Sekretarz
N/A 2022-01-20 Grupa Azoty Chemik Police - ZOK Ub. L1 Cieśluk Kacper L2 Orłowski Bartosz L3 L4 LR Saładziak Mateusz
KS III Liga-18 2022-01-16 15:00 PSPS Chemik Police - UKS POMORZANIE - POGODNO Szczecin I Janicka Zuzanna II Deubel Michał Sekretarz Maciejewski Zbigniew
MK-29 2022-01-16 12:00 MKS GRYF Szczecinek - UKS BŁYSKAWICA STALPRO Szczecin I Chojnacki Piotr II Kopczyński Mateusz Sekretarz Witczak Łukasz
KK Liga-13 2022-01-16 11:30 UKS BARNIM Goleniów - MKS GRYF Szczecinek I Kuszyński Tomasz II Janicki Janusz Sekretarz Łukaszewski Marcin
KM Liga II A-1 2022-01-16 10:00 PSPS Chemik Police - Zgłoszone zespoły I Radecki Marcin II Baryłowicz Agnieszka Sekretarz
MS-4 2022-01-16 12:00 UKS SMS Police - STS KOSPEL/SP18 Koszalin I Orłowski Bartosz II Kouhan Adrian Sekretarz Kijowska Barbara
KS III Liga-17 2022-01-15 KS SPÓJNIA Stargard - UKS POMORZANIE - POGODNO Szczecin II I Łukaszewski Marcin II Wiłkowicz Łukasz Sekretarz Maciejewski Zbigniew
KS III Liga-19 2022-01-15 MKS-AZS POLITECHNIKA Koszalin - UKS SMS Police I Ulatowski Dariusz II Kucharz Aleksandra Sekretarz Sufried Jakub
KS III Liga-20 2022-01-15 KPS Czaplinek - UKS OPP Powiat Kołobrzeski I Rutkowski Włodzimierz II Kopczyński Mateusz Sekretarz Witczak Łukasz
11 2022-01-15 KPS Czaplinek - KPS Czaplinek II I Kopczyński Mateusz II Rutkowski Włodzimierz Sekretarz Witczak Łukasz
KM Liga I A-1 2022-01-15 10:00 SAPS LIBERO Banie - Zgłoszone zespoły I Kosiorek Maciej II Grat Tomasz Sekretarz
KM Liga I B-1 2022-01-15 UKS POMORZANIE - POGODNO - BUKOWE Szczecin"> <?php echo &qu II - Zgłoszone zespoły I Kuś Alicja II Matusiak Aurelia Sekretarz
KM Liga II B-1 2022-01-15 Akademia Młodzieżowej Piłki Siatkowej Kołobrzeg - Zgłoszone zespoły I Chojnacki Piotr II Duzinkiewicz Karol Sekretarz
KM Liga III-1 2022-01-15 12:00 KS SPÓJNIA Stargard - Zgłoszone zespoły I Łukaszewski Marcin II Wiłkowicz Łukasz Sekretarz
KK Liga-46 2022-01-14 14:00 UKS OSIEMNASTKA Szczecin - GTS LOMS PLAS Gryfice I Szczerba Sylwester II Kosiorek Maciej Sekretarz Janicki Janusz
5 2022-01-14 14:00 UKS OSIEMNASTKA Szczecin - GTS LOMS PLAS Gryfice I Janicki Janusz II Szczerba Sylwester Sekretarz Kosiorek Maciej
KK Liga-31 2022-01-14 16:00 UKS SMS Police - UKS POMORZANIE - POGODNO - BUKOWE Szczecin"> <?php echo &qu I Siwiec Krystian II Radecki Marcin Sekretarz Kouhan Adrian
69 2022-01-13 17:00 UKS SMS Police - BIOFARM Szamotulanin Szamotuły Sekretarz Radecki Marcin L1 Kuszyński Tomasz L2 Żmudzki Piotr
LUBUSKA III LIGA MĘŻCZYZN-33 2022-01-09 13:00 UKS SMS Police - UKS 13 VII LO Zielona Góra I Briks Piotr II Radecki Marcin Sekretarz Szczerba Sylwester
MK-18 2022-01-09 12:00 MKS GRYF Szczecinek - UKS OLIMPIJCZYK IMSO Drawsko Pom. I Kopczyński Mateusz II Pyrda Tadeusz Sekretarz Sufried Jakub
KK Liga-45 2022-01-08 10:00 UKS SMS Police II - UKS BARNIM Goleniów I Siwiec Krystian II Ćwiklińska Hanna Sekretarz Żmudzki Piotr
KK Liga-44 2022-01-08 11:00 MKS GRYF Szczecinek - UKS POMORZANIE - POGODNO - BUKOWE Szczecin"> <?php echo &qu I Chojnacki Piotr II Sufried Jakub Sekretarz Sołtysiak Paweł
KK Liga-43 2022-01-08 UKS OPP Powiat Kołobrzeski - UKS POMORZANIE - POGODNO - BUKOWE Szczecin"> <?php echo &qu II I Igielski Daniel II Pewińska Justyna Sekretarz Witczak Łukasz
MM Turniej 4. Liga I-441 2022-01-08 10:00 GLINKA ACADEMY UKS VOLLEY Wałcz - Zgłoszone zespoły I Rutkowski Włodzimierz II Spychalski Marian Sekretarz
MM Turniej 4. Liga II-441 2022-01-08 LMKS ŻAK Pyrzyce - Zgłoszone zespoły I Wiłkowicz Łukasz II Łukaszewski Marcin Sekretarz
MM Turniej 4. Liga III-4441 2022-01-08 SSPnr1/UKS BRONEK Koszalin II - Zgłoszone zespoły I Kopczyński Mateusz II Ulatowski Dariusz Sekretarz
N/A 2021-12-23 18:00 Grupa Azoty Chemik Police - A. Carraro Imoco Conegliano L1 Cieśluk Kacper L2 Deubel Michał L3 L4 LR Kuszyński Tomasz
LUBUSKA III LIGA MĘŻCZYZN-32 2021-12-19 12:30 UKS SMS Police - KS Atak Gorzów Wlkp. I Baryłowicz Agnieszka II Melzacka Katarzyna Sekretarz Szczerba Sylwester
KK Liga-4 2021-12-19 10:00 UKS BARNIM Goleniów - UKS OSIEMNASTKA Szczecin I Kapturowska Julia II Kozelan Mariusz Sekretarz Janicki Janusz
KK Liga-41 2021-12-19 10:00 UKS POMORZANIE - POGODNO - BUKOWE Szczecin"> <?php echo &qu - UKS OPP Powiat Kołobrzeski I Siwiec Krystian II Grat Tomasz Sekretarz Maciejewski Zbigniew
KK Liga-39 2021-12-19 14:00 UKS BARNIM Goleniów - UKS SMS Police I Beyer-Michoń Agnieszka II Kosiorek Maciej Sekretarz Łukaszewski Marcin
KK Liga-40 2021-12-19 14:00 UKS POMORZANIE - POGODNO - BUKOWE Szczecin"> <?php echo &qu II - GTS LOMS PLAS Gryfice I Janicka Zuzanna II Kuś Alicja Sekretarz Kuszyński Tomasz
KK Liga-12 2021-12-19 12:00 UKS SMS Police - UKS OSIEMNASTKA Szczecin I Kosiorek Maciej II Łukaszewski Marcin Sekretarz Beyer-Michoń Agnieszka
7 2021-12-19 12:00 UKS POMORZANIE - POGODNO - BUKOWE Szczecin"> <?php echo &qu - GTS LOMS PLAS Gryfice I Kuszyński Tomasz II Janicka Zuzanna Sekretarz Kuś Alicja
KS III Liga-9 2021-12-18 KPS Czaplinek - KS SPÓJNIA Stargard I Pyrda Tadeusz II Rutkowski Włodzimierz Sekretarz Spychalski Marian
MK-30 2021-12-18 UKS OPP Powiat Kołobrzeski - UKS OLIMPIJCZYK IMSO Drawsko Pom. I Igielski Daniel II Kucharz Aleksandra Sekretarz Chojnacki Piotr
KK Liga-7 2021-12-18 10:00 UKS SMS Police - MKS GRYF Szczecinek I Briks Piotr II Kosiorek Maciej Sekretarz Biernaczyk Andrzej
MK-24 2021-12-18 14:00 SGS Goleniów - UKS OLIMPIJCZYK IMSO Drawsko Pom. I Nikołajczyk Adrianna II Kapturowska Julia Sekretarz Janicki Janusz
KK Liga-37 2021-12-18 UKS OSIEMNASTKA Szczecin - pauzuje I II Sekretarz
15 2021-12-18 GTS LOMS PLAS Gryfice - UKS OSIEMNASTKA Szczecin I Ulanicki Andrzej II Kouhan Adrian Sekretarz Ćwiklińska Hanna
KK Liga-38 2021-12-18 12:00 UKS SMS Police II - MKS GRYF Szczecinek I Kosiorek Maciej II Briks Piotr Sekretarz Biernaczyk Andrzej
58 2021-12-18 15:00 UKS SMS Police - KS Pałac Bydgoszcz Sekretarz Kijowska Barbara L1 Grat Tomasz L2 Siwiec Krystian
MK-28 2021-12-17 16:00 SGS Goleniów - UKS SMS Police I Siwiec Krystian II Janicki Janusz Sekretarz Maciejewski Zbigniew
17 2021-12-16 17:00 GTS LOMS PLAS Gryfice - UKS POMORZANIE - POGODNO - BUKOWE Szczecin"> <?php echo &qu I Janicki Janusz II Igielski Daniel Sekretarz Maciejewski Zbigniew
MK-16 2021-12-14 19:30 UKS SMS Police - UKS OPP Powiat Kołobrzeski I Kuszyński Tomasz II Żmudzki Piotr Sekretarz Dobrzycki Krzysztof
KK Liga-34 2021-12-12 14:00 UKS POMORZANIE - POGODNO - BUKOWE Szczecin"> <?php echo &qu II - MKS GRYF Szczecinek I Kozelan Mariusz II Żmudzki Piotr Sekretarz Kaczmarek Hubert
14 2021-12-12 12:00 KPS Czaplinek II - UKS POMORZANIE - POGODNO - BUKOWE Szczecin"> <?php echo &qu I Pyrda Tadeusz II Rutkowski Włodzimierz Sekretarz Spychalski Marian
16 2021-12-12 10:00 KPS Czaplinek - UKS POMORZANIE - POGODNO - BUKOWE Szczecin"> <?php echo &qu I Rutkowski Włodzimierz II Pyrda Tadeusz Sekretarz Spychalski Marian
KK Liga-33 2021-12-12 GTS LOMS PLAS Gryfice - UKS SMS Police I Siwiec Krystian II Janicki Janusz Sekretarz Maciejewski Zbigniew
KK Liga-24 2021-12-12 11:00 UKS OSIEMNASTKA Szczecin - MKS GRYF Szczecinek I Nikołajczyk Adrianna II Deubel Michał Sekretarz Stępińska Magdalena
MS-5 2021-12-12 18:00 UKS SMS Police - UKS OLIMPIJCZYK IMSO Drawsko Pom. I Kouhan Adrian II Cieśluk Kacper Sekretarz Szczerba Sylwester
LUBUSKA III LIGA MĘŻCZYZN-10 2021-12-11 17:00 UKS SMS Police - A.Z. Iwaniccy Gubin I Kozelan Mariusz II Janicki Janusz Sekretarz Siwiec Krystian
Liga szkolna-25 2021-12-11 UKS OLIMPIJCZYK IMSO Drawsko Pom. - UKS BŁYSKAWICA STALPRO Szczecin I Ulatowski Dariusz II Rutkowski Włodzimierz Sekretarz Spychalski Marian
Liga szkolna-26 2021-12-11 SGS Goleniów - UKS OPP Powiat Kołobrzeski I Kouhan Adrian II Ulanicki Andrzej Sekretarz Łukaszewski Marcin
Liga szkolna-28 2021-12-11 UKS BRONEK Koszalin - DMKS DELFIN Darłowo I Duzinkiewicz Karol II Kopczyński Mateusz Sekretarz Witczak Łukasz
KS III Liga-13 2021-12-11 UKS OPP Powiat Kołobrzeski - KS SPÓJNIA Stargard I Chojnacki Piotr II Pewińska Justyna Sekretarz Sufried Jakub
KS III Liga-15 2021-12-11 12:00 UKS POMORZANIE - POGODNO Szczecin - MKS-AZS POLITECHNIKA Koszalin I Briks Piotr II Melzacka Katarzyna Sekretarz Kapturowska Julia
KS III Liga-16 2021-12-11 14:00 UKS POMORZANIE - POGODNO Szczecin II - PSPS Chemik Police I Orłowski Bartosz II Kuszyński Tomasz Sekretarz Kosiorek Maciej
MK-25 2021-12-11 15:00 UKS SMS Police - MKS GRYF Szczecinek I Kuś Alicja II Kozelan Mariusz Sekretarz Janicki Janusz
MK-27 2021-12-11 UKS OLIMPIJCZYK IMSO Drawsko Pom. - UKS BŁYSKAWICA STALPRO Szczecin I Rutkowski Włodzimierz II Ulatowski Dariusz Sekretarz Spychalski Marian
KK Liga-35 2021-12-11 10:00 UKS POMORZANIE - POGODNO - BUKOWE Szczecin"> <?php echo &qu - UKS BARNIM Goleniów I Kapturowska Julia II Briks Piotr Sekretarz Melzacka Katarzyna
KK Liga-36 2021-12-11 UKS OPP Powiat Kołobrzeski - UKS OSIEMNASTKA Szczecin I Pewińska Justyna II Chojnacki Piotr Sekretarz Sufried Jakub
KK Liga-32 2021-12-11 UKS SMS Police II - pauzuje I II Sekretarz
MK-26 2021-12-09 UKS OPP Powiat Kołobrzeski - SGS Goleniów I Igielski Daniel II Sołtysiak Grzegorz Sekretarz Kucharz Aleksandra
KS III Liga-11 2021-12-08 17:00 PSPS Chemik Police - UKS SMS Police I Briks Piotr II Cieśluk Kacper Sekretarz Ulanicki Andrzej
Liga szkolna-8 2021-12-05 17:00 DMKS DELFIN Darłowo - UKS SMS Police I Ulatowski Dariusz II Chojnacki Piotr Sekretarz Wójcik Tomasz
Liga szkolna-22 2021-12-05 15:00 DMKS DELFIN Darłowo - UKS SMS Police II I Chojnacki Piotr II Ulatowski Dariusz Sekretarz Wójcik Tomasz
Liga szkolna-24 2021-12-05 13:00 UKS OPP Powiat Kołobrzeski - UKS OLIMPIJCZYK IMSO Drawsko Pom. I Kucharz Aleksandra II Sołtysiak Paweł Sekretarz Witczak Łukasz
MM Turniej 3 II Liga-31 2021-12-05 10:30 UKS BŁYSKAWICA STALPRO Szczecin - Zgłoszone zespoły I Maciejewski Zbigniew II Siwiec Krystian Sekretarz
MM Turniej 3 I Liga -31 2021-12-05 AKADEMIA SIATKÓWKI 13 Koszalin - Zgłoszone zespoły I Kopczyński Mateusz II Wójcik Tomasz Sekretarz
9 2021-12-05 KPS Czaplinek II - GTS LOMS PLAS Gryfice I Kouhan Adrian II Orłowski Bartosz Sekretarz Kosiorek Maciej
13 2021-12-05 GTS LOMS PLAS Gryfice - KPS Czaplinek I Orłowski Bartosz II Kouhan Adrian Sekretarz Kosiorek Maciej
KM Liga II B-1 2021-12-05 K.S. STOCZNIA Darłowo M&W II - Zgłoszone zespoły I Ulatowski Dariusz II Chojnacki Piotr Sekretarz
KK Liga-23 2021-12-05 10:30 UKS OPP Powiat Kołobrzeski - UKS SMS Police I Witczak Łukasz II Kucharz Aleksandra Sekretarz Sołtysiak Paweł
Liga szkolna-21 2021-12-04 10:00 UKS BŁYSKAWICA STALPRO Szczecin - UKS BRONEK Koszalin I Ulanicki Andrzej II Kozelan Mariusz Sekretarz Dobrzycki Krzysztof
MM Turniej 3 III Liga-3331 2021-12-04 K.S. STOCZNIA Darłowo M&W II - Zgłoszone zespoły I Duzinkiewicz Karol II Chojnacki Piotr Sekretarz
KM Liga I A-1 2021-12-04 9:30 UKS SMS Police - Zgłoszone zespoły I Żmudzki Piotr II Grat Tomasz Sekretarz
MK-23 2021-12-04 9:30 MKS GRYF Szczecinek - UKS OPP Powiat Kołobrzeski I Kopczyński Mateusz II Rutkowski Włodzimierz Sekretarz Spychalski Marian
KM Liga I B-1 2021-12-04 STS KOSPEL/SP18 Koszalin - Zgłoszone zespoły I Pyrda Tadeusz II Ulatowski Dariusz Sekretarz
10 2021-12-04 15:30 KPS Czaplinek - UKS OSIEMNASTKA Szczecin I Kopczyński Mateusz II Rutkowski Włodzimierz Sekretarz Spychalski Marian
KM Liga II A-1 2021-12-04 GTS LOMS PLAS Gryfice - Zgłoszone zespoły I Cieśluk Kacper II Ćwiklińska Hanna Sekretarz
KK Liga-30 2021-12-04 12:00 MKS GRYF Szczecinek - UKS OPP Powiat Kołobrzeski I Rutkowski Włodzimierz II Kopczyński Mateusz Sekretarz Spychalski Marian
KM Liga III-1 2021-12-04 GTS LOMS PLAS Gryfice II - Zgłoszone zespoły I Łukaszewski Marcin II Janicka Zuzanna Sekretarz
18 2021-12-04 17:00 KPS Czaplinek II - UKS OSIEMNASTKA Szczecin I Rutkowski Włodzimierz II Kopczyński Mateusz Sekretarz Spychalski Marian
47 2021-12-04 16:00 UKS SMS Police - GKS "Wieżyca 2011" Stężyca Sekretarz Biernaczyk Andrzej L1 Radecki Marcin L2 Deubel Michał
MK-21 2021-12-03 18:30 UKS OLIMPIJCZYK IMSO Drawsko Pom. - UKS SMS Police I Pyrda Tadeusz II Ulatowski Dariusz Sekretarz Duzinkiewicz Karol
KK Liga-29 2021-12-03 17:00 UKS SMS Police II - GTS LOMS PLAS Gryfice I Kosiorek Maciej II Siwiec Krystian Sekretarz Cieśluk Kacper
Liga szkolna-23 2021-12-02 19:15 UKS SMS Police - SGS Goleniów I Melzacka Katarzyna II Żmudzki Piotr Sekretarz Grat Tomasz
MK-22 2021-12-02 19:15 UKS BŁYSKAWICA STALPRO Szczecin - UKS SMS Police I Beyer-Michoń Agnieszka II Kuś Alicja Sekretarz Maciejewski Zbigniew
KK Liga-28 2021-12-02 15:00 UKS OSIEMNASTKA Szczecin - UKS POMORZANIE - POGODNO - BUKOWE Szczecin"> <?php echo &qu II I Janicki Janusz II Radecki Marcin Sekretarz Ulanicki Andrzej
KK Liga-27 2021-12-01 pauzuje - UKS BARNIM Goleniów I II Sekretarz
45 2021-11-28 14:00 UKS SMS Police - MKS Sokół Mogilno Sekretarz Szczerba Sylwester L1 Kozelan Mariusz L2 Siwiec Krystian
1 - 0 2021-11-28 10:30 GLINKA ACADEMY UKS VOLLEY Wałcz - Zgłoszone zespoły I Cieśluk Kacper II Ulanicki Andrzej Sekretarz
KM Liga I B-1 2021-11-28 UKS POMORZANIE - POGODNO - BUKOWE Szczecin"> <?php echo &qu - Zgłoszone zespoły I Kosiorek Maciej II Ćwiklińska Hanna Sekretarz
KM Liga II. B-1 2021-11-28 UKS OPP Powiat Kołobrzeski - Zgłoszone zespoły I Igielski Daniel II Witczak Łukasz Sekretarz
KK Liga-21 2021-11-28 11:00 MKS GRYF Szczecinek - GTS LOMS PLAS Gryfice I Rutkowski Włodzimierz II Pyrda Tadeusz Sekretarz Spychalski Marian
-1 2021-11-27 10:00 SAPS LIBERO Banie - Zgłoszone zespoły I Maciejewski Zbigniew II Grat Tomasz Sekretarz
KS III Liga-5 2021-11-27 KS SPÓJNIA Stargard - MKS-AZS POLITECHNIKA Koszalin I Wiłkowicz Łukasz II Łukaszewski Marcin Sekretarz Janicki Janusz
KS III Liga-6 2021-11-27 12:00 KPS Czaplinek - PSPS Chemik Police I Kozelan Mariusz II Ulanicki Andrzej Sekretarz Siwiec Krystian
KS III Liga-7 2021-11-27 UKS OPP Powiat Kołobrzeski - UKS POMORZANIE - POGODNO Szczecin II I Chojnacki Piotr II Igielski Daniel Sekretarz Sufried Jakub
KM Liga III.-1 2021-11-27 12:00 KS SPÓJNIA Stargard - Zgłoszone zespoły I Janicki Janusz II Łukaszewski Marcin Sekretarz
MK-20 2021-11-27 MKS GRYF Szczecinek - SGS Goleniów I Rutkowski Włodzimierz II Kopczyński Mateusz Sekretarz Witczak Łukasz
MK-19 2021-11-27 11:00 UKS OPP Powiat Kołobrzeski - UKS BŁYSKAWICA STALPRO Szczecin I Sufried Jakub II Igielski Daniel Sekretarz Chojnacki Piotr
KK Liga-10 2021-11-27 10:00 UKS OSIEMNASTKA Szczecin - UKS POMORZANIE - POGODNO - BUKOWE Szczecin"> <?php echo &qu I Michoń Aleksandra II Orłowski Bartosz Sekretarz Deubel Michał
12 2021-11-25 17:00 UKS OSIEMNASTKA Szczecin - UKS POMORZANIE - POGODNO - BUKOWE Szczecin"> <?php echo &qu I Deubel Michał II Baryłowicz Agnieszka Sekretarz Radecki Marcin
N/A 2021-11-24 18:00 Grupa Azoty Chemik Police - Fatum Nyiregyhaza L1 Orłowski Bartosz L2 Kozelan Mariusz L3 L4 LR Melzacka Katarzyna
Liga szkolna-17 2021-11-23 19:00 UKS OPP Powiat Kołobrzeski - UKS BŁYSKAWICA STALPRO Szczecin I Igielski Daniel II Chojnacki Piotr Sekretarz Kucharz Aleksandra
KK Liga-19 2021-11-23 18:00 UKS SMS Police - UKS POMORZANIE - POGODNO - BUKOWE Szczecin"> <?php echo &qu II I Ulanicki Andrzej II Cieśluk Kacper Sekretarz Dobrzycki Krzysztof
KK Liga-25 2021-11-23 18:00 UKS POMORZANIE - POGODNO - BUKOWE Szczecin"> <?php echo &qu - UKS SMS Police II I Janicka Zuzanna II Ulanicki Andrzej Sekretarz Radecki Marcin
27 2021-11-21 15:00 UKS SMS Police - Gedania Gdańsk Sekretarz Maciejewski Zbigniew L1 Melzacka Katarzyna L2 Żmudzki Piotr
MM Turniej 2. Liga I-22222 2021-11-21 10:00 GLINKA ACADEMY UKS VOLLEY Wałcz - Zgłoszone zespoły I Rutkowski Włodzimierz II Pyrda Tadeusz Sekretarz
MM Turniej 2. Liga II-221 2021-11-21 UKS BŁYSKAWICA STALPRO Szczecin - Zgłoszone zespoły I Kozelan Mariusz II Dobrzycki Krzysztof Sekretarz
MM Turniej 2. Liga III-2221 2021-11-21 MKS MIESZKO Połczyn-Zdrój - Zgłoszone zespoły I Kopczyński Mateusz II Witczak Łukasz Sekretarz
Liga szkolna-19 2021-11-20 SGS Goleniów - DMKS DELFIN Darłowo I Briks Piotr II Łukaszewski Marcin Sekretarz Ćwiklińska Hanna
Liga szkolna-20 2021-11-20 12:00 UKS SMS Police II - UKS BRONEK Koszalin I Baryłowicz Agnieszka II Kuszyński Tomasz Sekretarz Biernaczyk Andrzej
MK-17 2021-11-20 10:30 UKS BŁYSKAWICA STALPRO Szczecin - SGS Goleniów I Kuś Alicja II Michoń Aleksandra Sekretarz Kouhan Adrian
KK Liga-26 2021-11-20 11:30 UKS BARNIM Goleniów - UKS POMORZANIE - POGODNO - BUKOWE Szczecin"> <?php echo &qu II I Orłowski Bartosz II Beyer-Michoń Agnieszka Sekretarz Kozelan Mariusz
KK Liga-22 2021-11-20 pauzuje - GTS LOMS PLAS Gryfice I II Sekretarz
Liga szkolna-13 2021-11-18 19:15 UKS BŁYSKAWICA STALPRO Szczecin - UKS SMS Police II I Kozelan Mariusz II Maciejewski Zbigniew Sekretarz Kuś Alicja
Liga szkolna-16 2021-11-18 19:10 UKS SMS Police - UKS OPP Powiat Kołobrzeski I Baryłowicz Agnieszka II Latkowska Klaudia Sekretarz Grat Tomasz
KK Liga-18 2021-11-18 17:00 UKS SMS Police II - UKS OSIEMNASTKA Szczecin I Kosiorek Maciej II Cieśluk Kacper Sekretarz Kouhan Adrian
N/A 2021-11-18 Testowa KPS - Testowa KPS II I Kolano Marcin II Sekretarz
KK Liga-17 2021-11-17 UKS POMORZANIE - POGODNO - BUKOWE Szczecin"> <?php echo &qu - pauzuje I II Sekretarz
KK Liga-20 2021-11-17 UKS OPP Powiat Kołobrzeski - UKS BARNIM Goleniów I Kucharz Aleksandra II Pyrda Tadeusz Sekretarz Igielski Daniel
MK-15 2021-11-14 11:00 UKS OLIMPIJCZYK IMSO Drawsko Pom. - UKS OPP Powiat Kołobrzeski I Ulatowski Dariusz II Rutkowski Włodzimierz Sekretarz Spychalski Marian
-1 2021-11-14 K.S. STOCZNIA Darłowo M&W - Zgłoszone zespoły I Kopczyński Mateusz II Sufried Jakub Sekretarz
MK-14 2021-11-13 UKS BŁYSKAWICA STALPRO Szczecin - MKS GRYF Szczecinek I Matusiak Aurelia II Briks Piotr Sekretarz Maciejewski Zbigniew
8 2021-11-13 UKS OSIEMNASTKA Szczecin - KPS Czaplinek II I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
20 2021-11-13 13:00 UKS OSIEMNASTKA Szczecin - KPS Czaplinek I Janicki Janusz II Kouhan Adrian Sekretarz Kuś Alicja
-1 2021-11-13 UKS SMS Police - Zgłoszone zespoły I Kosiorek Maciej II Żmudzki Piotr Sekretarz
KM Liga II. B-1 2021-11-13 10:00 UKS BUKOWE Szczecin - Zgłoszone zespoły I Ćwiklińska Hanna II Ulanicki Andrzej Sekretarz
KM Liga III.-29 2021-11-13 PSPS Chemik Police - Zgłoszone zespoły I Kozelan Mariusz II Dobrzycki Krzysztof Sekretarz
MS-3 2021-11-13 STS KOSPEL/SP18 Koszalin - UKS OLIMPIJCZYK IMSO Drawsko Pom. I Chojnacki Piotr II Pyrda Tadeusz Sekretarz Duzinkiewicz Karol
MK-9 2021-11-12 17:00 UKS OLIMPIJCZYK IMSO Drawsko Pom. - SGS Goleniów I Pyrda Tadeusz II Rutkowski Włodzimierz Sekretarz Chojnacki Piotr
Liga szkolna-14 2021-11-11 11:00 UKS BRONEK Koszalin - SGS Goleniów I Sołtysiak Grzegorz II Duzinkiewicz Karol Sekretarz Pyrda Tadeusz
Liga szkolna-10 2021-11-10 UKS OPP Powiat Kołobrzeski - DMKS DELFIN Darłowo I Kucharz Aleksandra II Igielski Daniel Sekretarz Pyrda Tadeusz
MK-13 2021-11-09 19:15 UKS SMS Police - SGS Goleniów I Grat Tomasz II Ulanicki Andrzej Sekretarz Kijowska Barbara
KK Liga-2 2021-11-09 17:00 UKS SMS Police - UKS SMS Police II I Beyer-Michoń Agnieszka II Kosiorek Maciej Sekretarz Janicki Janusz
MM Liga 2.-2222221 2021-11-07 10:00 MKS GRYF Szczecinek - Zgłoszone zespoły I Ulatowski Dariusz II Pyrda Tadeusz Sekretarz
Liga szkolna-15 2021-11-07 15:00 DMKS DELFIN Darłowo - UKS OLIMPIJCZYK IMSO Drawsko Pom. I Kopczyński Mateusz II Ulatowski Dariusz Sekretarz Wójcik Tomasz
KS III Liga-2 2021-11-07 10:30 UKS POMORZANIE - POGODNO Szczecin - UKS OPP Powiat Kołobrzeski I Nikołajczyk Adrianna II Kouhan Adrian Sekretarz Dobrzycki Krzysztof
KS III Liga-3 2021-11-07 13:00 UKS POMORZANIE - POGODNO Szczecin II - KPS Czaplinek I Radecki Marcin II Janicka Zuzanna Sekretarz Ćwiklińska Hanna
MM Liga 3.-3331 2021-11-07 10:00 UKS OPP Powiat Kołobrzeski - Zgłoszone zespoły I Kucharz Aleksandra II Witczak Łukasz Sekretarz
Liga szkolna-11 2021-11-06 16:00 UKS OLIMPIJCZYK IMSO Drawsko Pom. - UKS BRONEK Koszalin I Rutkowski Włodzimierz II Ulatowski Dariusz Sekretarz Spychalski Marian
KS III Liga-1 2021-11-06 12:00 UKS SMS Police - KS SPÓJNIA Stargard I Łukaszewski Marcin II Orłowski Bartosz Sekretarz Szczerba Sylwester
KS III Liga-4 2021-11-06 11:00 PSPS Chemik Police - MKS-AZS POLITECHNIKA Koszalin I Ulanicki Andrzej II Melzacka Katarzyna Sekretarz Kijowska Barbara
MK-10 2021-11-06 16:30 MKS GRYF Szczecinek - UKS SMS Police I Kopczyński Mateusz II Sołtysiak Paweł Sekretarz Pyrda Tadeusz
MK-12 2021-11-06 10:00 UKS BŁYSKAWICA STALPRO Szczecin - UKS OLIMPIJCZYK IMSO Drawsko Pom. I Beyer-Michoń Agnieszka II Grat Tomasz Sekretarz Janicki Janusz
KK Liga-11 2021-11-06 UKS OPP Powiat Kołobrzeski - pauzuje I II Sekretarz
KK Liga-14 2021-11-06 16:00 UKS POMORZANIE - POGODNO - BUKOWE Szczecin"> <?php echo &qu II - UKS SMS Police II I Żmudzki Piotr II Matusiak Aurelia Sekretarz Biernaczyk Andrzej
KK Liga-15 2021-11-06 10:30 UKS POMORZANIE - POGODNO - BUKOWE Szczecin"> <?php echo &qu - GTS LOMS PLAS Gryfice I Siwiec Krystian II Kosiorek Maciej Sekretarz Kaczmarek Hubert
MM Liga 1.-11111 2021-11-06 10:00 K.S. STOCZNIA Darłowo M&W - Zgłoszone zespoły I Chojnacki Piotr II Wójcik Tomasz Sekretarz
Liga szkolna-12 2021-11-05 16:00 SGS Goleniów - UKS SMS Police II I Kozelan Mariusz II Cieśluk Kacper Sekretarz Maciejewski Zbigniew
KK Liga-8 2021-11-05 17:00 UKS SMS Police II - UKS OPP Powiat Kołobrzeski I Grat Tomasz II Deubel Michał Sekretarz Radecki Marcin
Liga szkolna-9 2021-11-04 19:15 UKS SMS Police - UKS BŁYSKAWICA STALPRO Szczecin I Orłowski Bartosz II Kouhan Adrian Sekretarz Dobrzycki Krzysztof
MK-11 2021-11-04 17:00 SGS Goleniów - UKS OPP Powiat Kołobrzeski I Ulanicki Andrzej II Łukaszewski Marcin Sekretarz Wiłkowicz Łukasz
Liga szkolna-18 2021-10-30 16:00 UKS OLIMPIJCZYK IMSO Drawsko Pom. - UKS SMS Police I II Sekretarz
MK-8 2021-10-30 11:00 UKS OPP Powiat Kołobrzeski - MKS GRYF Szczecinek I Ulatowski Dariusz II Witczak Łukasz Sekretarz
KK Liga-6 2021-10-30 pauzuje - UKS POMORZANIE - POGODNO - BUKOWE Szczecin"> <?php echo &qu II I II Sekretarz
4 2021-10-30 13:00 UKS POMORZANIE - POGODNO - BUKOWE Szczecin"> <?php echo &qu - KPS Czaplinek II I Żmudzki Piotr II Janicki Janusz Sekretarz Kapturowska Julia
6 2021-10-30 11:00 UKS POMORZANIE - POGODNO - BUKOWE Szczecin"> <?php echo &qu - KPS Czaplinek I Kozelan Mariusz II Kuszyński Tomasz Sekretarz Dobrzycki Krzysztof
KK Liga-9 2021-10-30 GTS LOMS PLAS Gryfice - UKS BARNIM Goleniów I Grat Tomasz II Cieśluk Kacper Sekretarz Kouhan Adrian
MS-2 2021-10-30 18:00 UKS OLIMPIJCZYK IMSO Drawsko Pom. - UKS SMS Police I Igielski Daniel II Duzinkiewicz Karol Sekretarz Chojnacki Piotr
KK Liga-1 2021-10-27 MKS GRYF Szczecinek - pauzuje I II Sekretarz
KK Liga-5 2021-10-27 17:00 GTS LOMS PLAS Gryfice - UKS OPP Powiat Kołobrzeski I Siwiec Krystian II Janicki Janusz Sekretarz Igielski Daniel
MK-7 2021-10-26 19:15 UKS SMS Police - UKS BŁYSKAWICA STALPRO Szczecin I Siwiec Krystian II Kosiorek Maciej Sekretarz Maciejewski Maciej
KK Liga-3 2021-10-26 18:00 UKS POMORZANIE - POGODNO - BUKOWE Szczecin"> <?php echo &qu II - UKS POMORZANIE - POGODNO - BUKOWE Szczecin"> <?php echo &qu I Kouhan Adrian II Orłowski Bartosz Sekretarz Kaczmarek Hubert
MK-5 2021-10-24 17:00 SGS Goleniów - MKS GRYF Szczecinek I Wiłkowicz Łukasz II Łukaszewski Marcin Sekretarz Kouhan Adrian
Liga szkolna-6 2021-10-23 17:30 UKS SMS Police II - UKS OLIMPIJCZYK IMSO Drawsko Pom. I II Sekretarz
Liga szkolna-7 2021-10-23 17:00 UKS BRONEK Koszalin - UKS OPP Powiat Kołobrzeski I II Sekretarz
MK-6 2021-10-23 12:00 UKS SMS Police - UKS OLIMPIJCZYK IMSO Drawsko Pom. I Siwiec Krystian II Deubel Michał Sekretarz Matusiak Aurelia
3 2021-10-23 16:30 KPS Czaplinek - GTS LOMS PLAS Gryfice I Baryłowicz Agnieszka II Łukaszewski Marcin Sekretarz Dobrzycki Krzysztof
MM Grupa A preelim-2 2021-10-23 UKS OPP Powiat Kołobrzeski - SSPnr1/UKS BRONEK Koszalin II I II Sekretarz
MM Grupa A preelim-3 2021-10-23 SSPnr1/UKS BRONEK Koszalin II - SSPnr1/UKS BRONEK Koszalin I II Sekretarz
MM Grupa A preelim-10 2021-10-23 K.S. STOCZNIA Darłowo M&W II - UKS OPP Powiat Kołobrzeski I II Sekretarz
MM Grupa A preelim-6 2021-10-23 SSPnr1/UKS BRONEK Koszalin - K.S. STOCZNIA Darłowo M&W I II Sekretarz
MM Grupa A preelim-4 2021-10-23 K.S. STOCZNIA Darłowo M&W - UKS OPP Powiat Kołobrzeski I II Sekretarz
MM Grupa A preelim-5 2021-10-23 K.S. STOCZNIA Darłowo M&W II - SSPnr1/UKS BRONEK Koszalin II I II Sekretarz
MM Grupa A preelim-9 2021-10-23 SSPnr1/UKS BRONEK Koszalin II - K.S. STOCZNIA Darłowo M&W I II Sekretarz
MM Grupa A preelim-8 2021-10-23 UKS OPP Powiat Kołobrzeski - SSPnr1/UKS BRONEK Koszalin I II Sekretarz
MM Grupa A preelim-7 2021-10-23 K.S. STOCZNIA Darłowo M&W - K.S. STOCZNIA Darłowo M&W II I II Sekretarz
MM Grupa B preelim-11 2021-10-23 MKS GRYF Szczecinek - AKADEMIA SIATKÓWKI 13 Koszalin I II Sekretarz
MM Grupa B preelim-12 2021-10-23 LMKS ŻAK Pyrzyce - UKS BŁYSKAWICA STALPRO Szczecin I II Sekretarz
MM Grupa B preelim-13 2021-10-23 AKADEMIA SIATKÓWKI 13 Koszalin - LMKS ŻAK Pyrzyce I II Sekretarz
18 2021-10-23 PSPS Chemik Police - UKŻPS Coccodrillo Kościan Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
MM Grupa B preelim-17 2021-10-23 MKS GRYF Szczecinek - GLINKA ACADEMY UKS VOLLEY Wałcz I II Sekretarz
MM Grupa B preelim-19 2021-10-23 GLINKA ACADEMY UKS VOLLEY Wałcz - LMKS ŻAK Pyrzyce I II Sekretarz
MM Grupa B preelim-18 2021-10-23 AKADEMIA SIATKÓWKI 13 Koszalin - UKS BŁYSKAWICA STALPRO Szczecin I II Sekretarz
MM Grupa B preelim-14 2021-10-23 UKS BŁYSKAWICA STALPRO Szczecin - GLINKA ACADEMY UKS VOLLEY Wałcz I II Sekretarz
MM Grupa B preelim-15 2021-10-23 LMKS ŻAK Pyrzyce - MKS GRYF Szczecinek I II Sekretarz
MM Grupa B preelim-20 2021-10-23 UKS BŁYSKAWICA STALPRO Szczecin - MKS GRYF Szczecinek I II Sekretarz
MM Grupa B preelim-16 2021-10-23 GLINKA ACADEMY UKS VOLLEY Wałcz - AKADEMIA SIATKÓWKI 13 Koszalin I II Sekretarz
MS-1 2021-10-23 12:00 STS KOSPEL/SP18 Koszalin - UKS SMS Police I Duzinkiewicz Karol II Sołtysiak Paweł Sekretarz Sołtysiak Grzegorz
MK-3 2021-10-22 18:30 UKS OLIMPIJCZYK IMSO Drawsko Pom. - MKS GRYF Szczecinek I Rutkowski Włodzimierz II Ulatowski Dariusz Sekretarz Witczak Łukasz
Liga szkolna-27 2021-10-21 19:10 UKS SMS Police II - UKS SMS Police I II Sekretarz
MK-4 2021-10-21 19:15 UKS BŁYSKAWICA STALPRO Szczecin - UKS OPP Powiat Kołobrzeski I Janicka Zuzanna II Dobrzycki Krzysztof Sekretarz Maciejewski Zbigniew
Liga szkolna-4 2021-10-17 UKS OLIMPIJCZYK IMSO Drawsko Pom. - SGS Goleniów I II Sekretarz
Liga szkolna-1 2021-10-16 DMKS DELFIN Darłowo - UKS BŁYSKAWICA STALPRO Szczecin I II Sekretarz
Liga szkolna-3 2021-10-12 UKS OPP Powiat Kołobrzeski - UKS SMS Police II I II Sekretarz
2 2021-10-12 18:00 UKS POMORZANIE - POGODNO - BUKOWE Szczecin"> <?php echo &qu - UKS OSIEMNASTKA Szczecin I Melzacka Katarzyna II Kozelan Mariusz Sekretarz Maciejewski Zbigniew
Liga szkolna-5 2021-10-09 UKS BŁYSKAWICA STALPRO Szczecin - SGS Goleniów I II Sekretarz
MK-2 2021-10-09 SGS Goleniów - UKS BŁYSKAWICA STALPRO Szczecin I II Janicka Zuzanna Sekretarz Dobrzycki Krzysztof
1 2021-10-09 12:00 KPS Czaplinek II - KPS Czaplinek I Chojnacki Piotr II Duzinkiewicz Karol Sekretarz Sołtysiak Paweł
9 2021-10-09 UKS SMS Police - UKS ZSMS Poznań Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
Liga szkolna-2 2021-10-07 UKS SMS Police - UKS BRONEK Koszalin I II Sekretarz
MK-1 2021-10-07 18:00 UKS OPP Powiat Kołobrzeski - UKS SMS Police I Sołtysiak Grzegorz II Pyrda Tadeusz Sekretarz Sufried Jakub
LUBUSKA III LIGA MĘŻCZYZN-3 0000-00-00 UKS SMS Police - UKS Żak Krzeszyce I II Sekretarz
1/4 MPJ B-1 0000-00-00 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - BIOFARM Szamotulanin Szamotuły I II Sekretarz
1/4 MPJ B-2 0000-00-00 BIOFARM Szamotulanin Szamotuły - Energa MKS Truso Elbląg I II Sekretarz
1/4 MPJ B-3 0000-00-00 Energa MKS Truso Elbląg - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I II Sekretarz
1/4 MPJ B-4 0000-00-00 Energa MKS Truso Elbląg - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I II Sekretarz
1/4 MPJ B-5 0000-00-00 BIOFARM Szamotulanin Szamotuły - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I II Sekretarz
1/4 MPJ B-6 0000-00-00 BIOFARM Szamotulanin Szamotuły - Energa MKS Truso Elbląg I II Sekretarz
1/4 MPJ B-7 0000-00-00 BIOFARM Szamotulanin Szamotuły - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I II Sekretarz
1/4 MPJ B-8 0000-00-00 Energa MKS Truso Elbląg - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I II Sekretarz
1/4 MPJ B-9 0000-00-00 Energa MKS Truso Elbląg - BIOFARM Szamotulanin Szamotuły I II Sekretarz
2 0000-00-00 Zgłoszone zespoły - Zespół Szkół nr 8 w Szczecinie I II Sekretarz
Liga szkolna-4 0000-00-00 Katolickie Liceum Ogólnokształcące - LO 18 Szczecin I II Sekretarz
Liga szkolna-5 0000-00-00 LO 18 Szczecin - Katolickie Liceum Ogólnokształcące I II Sekretarz
Liga szkolna-6 0000-00-00 Katolickie Liceum Ogólnokształcące - Zespół Szkół nr 8 w Szczecinie I II Sekretarz